Zavrieť

Porady

Vie mi niekto poradiť, ako vytiahnem opierku na hlavu zo sedadla v aute GOLF?

Chcem navliecť na sedadlá v aute GOLF poťahy. Musím najskôr vytiahnuť zo sedadiel opierky na hlavu. Nedá sa mi to vytiahnuť. Vie mi niekto poradiť? Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Dig šun more....
    Dig ide-dig nejde...

    Maňuál videjo...kukni aj iné, je ich viac...


    8 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    lujza.j A čo ja zas neviem odrobovat olejove veko na motore...vzdy sa pricucne...
    branislavp no, manuál aj s obrázkami som si pozrela, ktorý je prílohou pri poťahoch, sú tam znázornené aj šípky, ktorým smerom mám tlačiť a ktorým ťahať, nejde mi to tie opierky vytiahnuť.Objímky držia, nepustia. Asi mám málo sily.. Ďakujem.
    Peggynka Toto je činnosť,ktorá nefunguje systémom "ja sám",máš na to málo rúk . Netreba silu,ale jeden zatlačí obe západky a druhý opierku vytiahne dohora tak,aby sa neskrížili v rúrke.Nedá sa povytiahnuť jednu a potom druhú stranu.
    lujza.j tam je ten dzindzik na jednej strane....jedine,že by to bolo zaseknuté ...alebo nejako inak pokazené...alebo moc zarazené a prvý "cuk"pojde ťažko...
    branislavp peggynka, skúsime to zajtra, určite tam budú potrebné štyri ruky, ďakujem
    branislavp No už som na to prišla. Veľmi jednoduché.
    POSTUP:
    Opierka na hlavu má dve kovové tyčky, ktoré sú zasunuté do operadla sedačky cez dve umelohmotné objímky. Jedna z týchto objímok má vyhĺbenú drážku (ryhu), hlbokú cca 1-2 mm. Opierka sa vyberie tak, že ju vysunieme do hornej polohy, prstom zatlačíme na objímku v tej časti, kde je ryha smerom ku tyčke, tým sa uvoľní poistka a druhou rukou vysunieme opierku von. Jedná sa o vozidlo GOLF. Možno, že teraz ja niekomu poradím.
    buchač ZABIŤ ŤA MÁLO !!!

    Kua, to video je potom na akého frasa ?
    Kua, žeby na parádu ?
    branislavp buchač, no to video sa mne nedalo otvoriť, tak som si našla niektoré rady cez google, boli mne nanič, aby som ja obalila tyč handrou a kliešťami točila tým, oným smerom bolo pre mňa nebezpečné, lebo sú tam tie umelohmotné objímky. Z toho som mala pokoj. Som sa niečo "našpekulovala", však mám kedy, ale prišla som na to, a to ma veľmi teší.
    Ešte nie som úplne do šrotu. Keď nejde o život, nejde o nič, pekný deň.
      zbaliť

    Vie mi niekto poradiť, ako vytiahnem opierku na hlavu zo sedadla v aute GOLF?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.