Zavrieť

Porady

Oslava v pohode-recepty

Dcéra bude mať čoskoro sväté prijímanie, po ktorom chcem urobiť pohostenie, obed pre najbližších 13-14 ľudí. Keďže sväté prijímanie je o 10,00, musím zvládnuť prípravu jedla zrejme už pred tým. Poraďte nejaké jedlá, ktoré sa dajú pripraviť v pohode (povedzme aj deň vopred). ...a s kamoškou sme včera polhodinu mudrovali nad tým, koľko surovín musíte mať na zemiakový šalát pre 14 ľudí. Poradíte?
Usporiadat
velvet velvet

velvet je offline (nepripojený) velvet

A čo tak reštaurácia???

My sme tak poriešili 1.sv.prijímanie minulý rok, a bolo to na NEZAPLATENIE!!!

Žiadny stres, pot pri sporáku, nervy z neporiadku...len krásny zážitok a rodinná pohoda
O dva roky ideme znovu
0 0
Monik11 Monik11

Monik11 je offline (nepripojený) Monik11

velvet Pozri príspevok
A čo tak reštaurácia???

My sme tak poriešili 1.sv.prijímanie minulý rok, a bolo to na NEZAPLATENIE!!!

Žiadny stres, pot pri sporáku, nervy z neporiadku...len krásny zážitok a rodinná pohoda
O dva roky ideme znovu
Reštaurácie sú už obsadené, bývam na dedine a tie čo sú k dispozícii sú už zajednané. Krstiny som mala tiež takto bolo to super. Ale teraz sa chystáme na oslavu doma. Ináč by som tiež volila reštauráciu.
A čo tie recepty nikto nič?
0 0
judita1971 judita1971

judita1971 je offline (nepripojený) judita1971

Monik11 Pozri príspevok
Dobrý deň!
o týždeň máme prvé sv.prijímanie. Riešim dilemu s jedálnym lístkom.
Polievka klasika, ale hlavné jedlo sa nemôžem rozhodnúť. Nechcem šalát a rezeň. Mám morčacie mäso aj bravčové chcem to nejako skombinovať s ryžou a hranolčekmi. Vie mi niekto povedať odskúšaný dobrý recept???
Zatiaľ ďakujem. Monika

ja som mala kuracie prsia s broskyňou - kuracie mäsko naklepeš, osolíš, okoreníš, obalíš v múke, opečieš, na každý kúsok kuracinky dáš broskyňu, zakryješ syrok, podleješ vodou, a šup do rúry na kúsok rozohriatej na 108 stupňov. Teraz som to mala ja na prvom svätom, - výhoda, mäsko som opiekla večer, ráno som si pripravila plech. Keď sme prišli zapla som rúru a kým sa dojedla polievka tak mäsko bolo teplé.
0 0
JAJA11 JAJA11

JAJA11 je offline (nepripojený) JAJA11

Monik11 Pozri príspevok
Reštaurácie sú už obsadené, bývam na dedine a tie čo sú k dispozícii sú už zajednané. Krstiny som mala tiež takto bolo to super. Ale teraz sa chystáme na oslavu doma. Ináč by som tiež volila reštauráciu.
A čo tie recepty nikto nič?
Ja by som ešte doplnila, že cez reštauráciu to je ešte aj lacnejšie a nezostane kopec jedla na dojedanie Ja som 1.sv.príjmanie tiež robila doma. Vstávala som o 5 a ešte som musela volať mamu, aby dochystala, kým som bola v kostole s malou. Ďalšie oslavy sme robili už v reštaurácii a odvtedy už to ani doma nerobím. Stojí ma to menej peňazí, všetko je perfektne nachystané a ani nedojedáma zostaky celý týždeň.
0 0
Pohar Pohar

Pohar je offline (nepripojený) Pohar

a nechcete si objednať niekde hotové obložené misy?
a nechať to v ladničke.....
my to riešime tou reštauráciou ( 10 ludí)
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Dnes fungujú aj také služby, že Vám to v reštaurácii navaria a dovezú domov. Pripravia na taniere. Skús sa spýtať v reštaurácii, veď pár porcií naviac im nemôže robiť problém. Riešila by som to tak aj za cenu, že by som si to musela doviesť sama a naložila doma na taniere. Viem že to robia reštaurácie aj na dedine. Pouvažuj, nestojí Ti to za tie stresy a naháňanie.
0 0
Monik11 Monik11

Monik11 je offline (nepripojený) Monik11

Ďakujem Vám všetkým za rady.
Už mám všetko nakúpené a z časti aj nachystané takže ostáva to všetko na mne, našťastie mám sestry a švagriné ktoré radi priložia ruku k dielu.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať