Zavrieť

Porady

Matka pracuje na dohodu pol roka, ma narok na danovy bonus za cely rok alebo nie?

Matka dvoch deti pracovala na dohodu pol roka, zarobila za rok viac ako 6x minimálna mzda. Ma moznost ziskat danovy bonus za cely rok, alebo iba za odbobie, kedy pracovala? Dakujem za pomoc.
Naposledy upravil branko882005 : 28.01.15 at 18:22 Dôvod: doplnil som deti
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    branko882005 dakujem pekne za odpoved. podmienka je aby zarobila minimalne 6nasobok minimalnej mzdy za zdanovacie obdobie a dolozila potvrdenie o navsteve skoly, rodny list a atd. alebo som na nieco zabudol?
    Katy a R spoločná domácnosť napríklad ..
    branko882005 ok, takže aj to sedí... :-) takže splnila vše a môže si uplatniť celý daňový bonus, nie len za obdobie kedy pracovala
    willma potvrdenie o návšteve školy potrebuješ až po ukončení povinnej školskej dochádzky
      zbaliť

    Matka pracuje na dohodu pol roka, ma narok na danovy bonus za cely rok alebo nie?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.