Zavrieť

Porady

neskore odhlasenie zo SP z dovodu neoznamenia ukoncenie studia zo strany zamestnanca

Na dohodu o brig.praci studentov u mna pracuje dievca ktore ma povrdenie zo skoly ze je studentka platne do 31.1.2015.S tym sme aj uzatvarali zmluvu. Mala odlozene statnice ktore spravila 27.1.2015 a dostala po ich spraveni povrdenie zo skoly ze uz nie je studentka.
Dala mi o tom vediet az dnes cize ja ju viem az dnes 29.1. odhlasit zo soc.poistovne hoci skoncila 27.1. Spatne ju odhlasit nechcem koli pokute zo soc.poist.za neskore odhlasenie zamestnanca. Cize dnes s nou ukoncim dohodu o brig.praci studentov a od zajtra bude mat novu dohodu o prac.cinnosti
Otazka - na urad prace tym padom nemusi ist ?
Tie 2 dni 28. a 29. si musi ist sama zaplatit zdravot.poistenie ?

Je toto vyriesenie mojej neprijemnej situacie do ktorej ma dostala ? Alebo mam postupovat inak ?
Dakujem vopred za radu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    neskore odhlasenie zo SP z dovodu neoznamenia ukoncenie studia zo strany zamestnanca

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.