Zavrieť

Porady

Bábätko na porade - Bionda a Rob999

ta som to ja :-)
Takže máme na porade ďalší nový prírastok...
malé bábňätko Alessandra 2,910 kg a 48 cm... 9.5. o 15:13
Blahoželám rodičom Bionda a Rob999
a hlavne prajem veľa, veľa zdravia, šťastia a rodinnej pohody..
Usporiadat
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
žeby to mala po rodičoch?
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Ani to neviem povedať , ako rýchlo čas beží. NIeže by som tým chcela dievčatá povedať, že starneme, len deti rastú
Drobec oslávil 9 mesiacov, pripájam fotečky.
Krásavica vie už povedať mama, tata, bába, dada( to bude asi staršia) pápa, ham , ale v jedení je to horor stále. Jedna fotka zachytáva pokusy. Kojím 7x denne min., lezie ale len dozadu. Nuž jáá nevím, pred 14 rokmi to bolo iné
Al.JPG  
Al01.JPG  
Al02.JPG  
Al03.JPG  
Al04.JPG  

Al05.JPG  
1/1
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

No Andy......je krásna

Konečne pekná téma
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Muška, ďakujem Ti.
Tieto Ti teda ešte pripájam, úsmev za pochvalu od krpca.
Al06.JPG  
A07.JPG  
1/1
0 0
victoria victoria

victoria je offline (nepripojený) victoria

Nádherné bábätko a tie krásne kukadlá :-)
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Andy ako keby si to písala o mojej najstaršej...to isté hovorila a liezla tiež dozadu...
0 0
ajobs ajobs

ajobs je offline (nepripojený) ajobs

muž
Za takéto krásne bábätká sa oplatí radiť v témach o materských.
Tak nech sú detičky zdravé a šťastné, a mamičky nech neživoria z minimálnych materských, ale nech majú 2,3, i 4-násobné maximá.
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Bionda Pozri príspevok
Muška, ďakujem Ti.
Tieto Ti teda ešte pripájam, úsmev za pochvalu od krpca.
Alessandričke posielam veľký CMUK

A ....Andy...myslíš, že je vhodné, takej malej krásavici lepiť umelé mihalničky ??
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Dávno to už veru bolo, čo Alesska bola malilinké bábätko. Už je z nej slečna a veľkáááá výmyselníčka. Vlasy sa jej od vymýšľania skrútili a interne ju voláme Vratko alebo Marfuška- anjelik. Fotky prikladám. Hela tá ma už stihla "sprdnúť" , že ani fotku neprilepím.... nuž máá veru pravdu. Som to ale osoba- neporiadna, ale jááá už neviem nejaká som už stará alebo čo. S tou staršou mi to išla nejako ľahšie.
A01.JPG  
A02.JPG  
A03.JPG  
A04.JPG  
1/1
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Andy, je nádherná. Určite z nej máte veľkú radosť a s ňou mnoho zážitkov. Všetko dobré.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Jáj Andy kde je to malé bábatko, čo sme videli cestou na Husacinu? Tak to už je slečna...vlasy ako malý anjelik ozaj. Posielam CMUK celej rodinke...a myslím na vás pri šálke voňavej kávičky.
Ináč aj ja som neporiadna, stále si poviem, že brnknem ..som na Tvoju staršiu zvedavá, a zabudnem každý raz..
0 0
Donda Donda

Donda je offline (nepripojený) Donda

Chcem sa vám všetkým pochváliť a zároveň poďakovať za dobrú radu, čo sa týka materského príspevku pre nášho anjelika, ktorý sa narodil 5.9.2007, volá sa Matej. Keď uzrel svetlo sveta mal miery 3590/52 a odvtedy úspešne pribral 2 kg a narástol o 5 cm. Obaja spoločne sa tešíme na poradu, na ktorú sme si v poslednej dobe nenašli moc času, keďže naše nočné mejdany nás natoľko vyčerpávajú, že spíme niekedy aj postojačky (týka sa to hlavne mňa). Ešte raz veľmi pekne ďakujem ...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Gratulujeme. Nech sa mu páči na tomto svete, nech je zdravý a spokojný.
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Andy, no konečne. Dievčatám posielam tieto ružičky.
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Prikladám nejaké fotečky našej výmyselníčky. .
fotky01.JPG  
fotky02.JPG  
fotky03.JPG  
fotky04.JPG  
fotky05.JPG  

fotky06.JPG  
1/1
0 0
antonia111 antonia111

antonia111 je offline (nepripojený) antonia111

Nádherné babulo.Nech sa darí.Moje sú už veľké.Pridalo by sa aj vnúča no snáď sa dočkám.Syn sa mi ženil tohto roku v lete, ale zatiaľ sa neponáhľajú....Škoda.
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Andy & Robo, blahoželám. Malej z očí čertíkov vykúka asi viac, ako je človek schopný uveriť, že sa ich do takej malej slečny dokáže pomestiť. Nech vám všetkým robí čo najviac radosti.
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Ďakujem všetkým, veď ja stále vravím, že tie vlasy sa jej od tých výmyslov stále viac a viac kučeravia
Ale jedno musím k tomu povedať, že koľko výmyslov, tak raz toľko lásky sa ukrýva v tom malom človiečiku, tak vystískať a vybozkávať ma vie len ona. S každým cíti a keď niekto zjajkne, už je pri ňom , aby fúkala a pobozkala au. Naozaj je úžasná.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať