Zavrieť

Porady

Účtovná závierka mikroúčtovnej jednotky v MRP

Už ste niekto robil mikro účt.závierku v MRP?
Ja som to už skúšala a neberie mi v aktívach stavy minulého obdobia.Kolónky sú prázdne, berie mi tam len majetok, bez skladu.
V pasívach mám stavy min.obdobia v poriadku.
Ďalej mám tam nejaký zmätok v majetku, do minulého obdobia mi dáva do stavu majetku nie hodnotu majetku ale 082 /oprávky/
Naposledy upravil gabimokosova : 05.02.15 at 10:08
7 komentárov     zbaliť
Ivane01 a otázka ???
metoda jedna sa o MRP-Win alebo este MRP-DOS ?
robil niekto UZ za rok 2014 este v DOS verzii ? lebo zda sa, ze v poslednom upgrade 8.10.03 neboli tieto tlaciva zapracovane :-(
Žabinka ako mohli byť v upgrade z roku 2013 zapracované tlačivá pre rok 2014?? to sú v MRP jasnovidci?? a okrem toho, pravdepodobne si nepostrehla, že MRP už nedodáva dos verzie, ani ich upgrady..
karakul Žabinka verzia PODVOJNÉ ÚČTOVNÍCTVO + SKLAD MULTIVERZIA pre MS-DOS/WIN 8.10.03 nie je z roku 2013... a ešte existuje na stránkach MRP
Žabinka zle som sa vyjadrila.. už niekedy v prvom štvrťroku 2014 mrp oznámilo, že ďalši vývoj v dos verzii nebude robiť, a bude stiahnutá z trhu.. odporučili prejsť na win verziu.. žeby potom ešte robili upgrade na nové tlačivá sa mi nezdá..
metoda ten posledny upgrade je z decembra 2014, takze sa dalo predpokladat, ze tlaciva uzavierky by mohli byt zapracovane
samozrejme viem, ze koncili s podporou a odporucali prechod na Win, ale bola som rozhodnuta prejst na Pohodu (aj ju uz mam), ale ked clovek uctuje cely rok v MRP, tak ocakava, ze to bude moct aj ukoncit...
KEJKA ak ti generuje nový výkaz aj do xml, tak si takýto "nepodarok" natiahni do eDane alebo na portál fin-správy a oprav si to podľa HK z účtovníctva, to predsa nemôže byť až taký problém.
Ak ti správne generuje len staré výkazy, tak tie si vytlač a zostav nový výkaz v eDane.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Účtovná závierka mikroúčtovnej jednotky v MRP

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.