Zavrieť

Porady

ake vsetky nalezitosti potrebujem splnit pri eshope s textilom s vlastnou potlacou ?

Zdravim , mam zaujem si zalozit eshop , kde by som predaval mikiny , tricka a podobny textil s vlastnou potlacou , ktoru uz mam vytvorenu. Textil by som bral od nejakej firmy , ktora vyraba reklamny textil. Mam obavu co vsetko musim splnat ako zivnostnik ak chcem potlacat textil metodou flex folii.( jedna sa o vyrezanie na plotri a nasledne zalisovanie tepelnym lisom do textilie ) Ci mozem tuto cinnost vykonavat v byte alebo musi byt vytvoreny osobitny priestor na ucel tohto podnikania, dalej ma zaujima otazka skladovych priestorov ci mozu byt v byte alebo musi byt vytvoreny osobitny priestor , kde by som skladoval textil ...cize tricka , mikiny a podobne. Ak ma niekto skusenost s tymto tipom podnikania tak vas prosim o radu dik.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Potrebujes nasledovne :

    V zivnosti rozsirenie maloobchod /velkoobchod /nakup tovaru na ucely jeho predaja kon.zakaznikovi
    Mozes to robit aj z domu
    Prepojenie eshopu s uctovnictvom a aj platobnou branou
    Musis mat definovane,dodacie a platobne podmienky ( reklamacia atd)

    Napadli ma tieto body,myslim ze to su tie najzakladnejsie
    učtovníčka
    Hlavne dávať pozor aby si nejaké značky nekopírovala.....ale mala len vlastné
    originálne návrhy.

    ake vsetky nalezitosti potrebujem splnit pri eshope s textilom s vlastnou potlacou ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.