Zavrieť

Porady

Obuv na pracovný pohovor

V pondelok sa mám zúčastniť pracovného pohovoru, nakoľko viete, aké je počasie, bude veľmi nevhodné prísť v snehulách? Viem, že sa chodí v lodičkách ale počasie na to nieje vhodné. Chcem vedieť, či teda zohnať ešte vhodnú obuv (čižmy, ktoré by sa hodili) alebo ísť aj v takých
veronikasad akej pracovnej pozície sa pohovor týka ?
Ammelinde asistentka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Na poziciu asistentky prist na pohovor v snehuliach je podla mna velmi nevhodne. Radsej sa treba obliect elegantne,decentne a k tomu cizmicky
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Ammelinde no ved to že elegantne, to mne je jasné, tak budem musieť ešte zbehnúť kúpiť niečo vhodné
    arizona no,mne zas nie je jasne,ako ta k tomu elegantnemu obleceniu napadlo obut si snehule :-O
    Ammelinde no to neviem ani ja lebo bola som normálne pozerať a vravím doma, že pôjdem zajtra do mesta a že načo že chod v hentom lebo to sa maximálne nehodí..
      zbaliť
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Ammelinde nadtým som tiež premýšľala
    lujza.j ženy to tak robia teraz...ked niekde potrebujú byť "ok"na nohách to čo je primerane k počasiu v taške lodičky....
    Ammelinde áno, to som ajja robila, ale tak schovať veľké snehule od snehu nieje také jednoduché
      zbaliť

    Obuv na pracovný pohovor

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.