Zavrieť

Porady

kaco11

ahojťe ja som sa kcel spitať mne zobrali vodicky za havariju a za alkohol preukaz na 2 roky mal som ftedi 17 roku ale vodicky som mal dneska mi prišjel papier z komunalnej poisťovne ze mam zaplaťiť 10000 eu ale ot policajtov som nedostal nič tak mozem si zadat uš vodicky či?? nie
9 komentárov     zbaliť
ivka70 V prvom rade si oprav nazov prispevku, aby daval zmysel a precitaj si po sebe, co si napisal, lebo to je nezrozumitelna zmes slov, na ktoru tazko niekto odpovie.
Chobot A ty si ako dokázal spraviť testy?

Alebo je to zase nejaký srandista.
marjankaj A kto sa odvážil tebe vydať vodičský preukaz?
Dáša_ a v 17-tke
Chobot To je možné, že mal v 17. rokoch vodičák. Od začiatku roka 2012 je možné urobiť si vodičské oprávnenie skupiny B od 17. rokov veku.

Takže dostal vodičák a hneď o neho prišiel....
jslancik veď na testoch sa iba krúžkuje, takže gramatiku nepotrebuje. a čítať snáď ako-tak vie. takže žiadny problém. neviem, čomu sa čuduješ
arizona ked citam taketo prispevky, tak mam pocit, ze niektorym jedincom by nielenze nemali vydavat vodicske preukazy,ale mali by brat aj obcianske ...
jslancik zhodou okolností dnes mám tiež taký dojem. po prečítaní diskusných príspevkov pod článkami o najnovšej kauze financovania ambulancie...
fortunka Po 2 rokoch ti prisiel papier kvoli 10000? A za co? Nemame krystalovu gulu... vodicak by si nikdy nemal dostat, nevies sa vyjadrit zrozumitelne, nevies ze do 18tky sa jazdi iba so spolujazdcom, ktory uz ma co-to za sebou a hlavne ZA VOLANT SA NESADA ked si pil...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Slopal si? Slopal!
    Búral si? Búral!
    Poškodil si? Poškodil!
    Jazdil si bez doprovodu? Jazdil!
    Porušení do aleluja.
    Policajti dobre urobili, že VP ti zobrali na dva roky. Aspoň si dáš repete z preskúšania (a doporučujem, aby si sa ešte na základnú školu vrátil a slovenčinu naučil!)
    A 10000€ od poisťovne? No hádam si nemyslíš, že ožratý niekomu niečo rozbiješ a cálovať nebudeš. Pekne si to zacáluj - do posledného centa!
    Pýtať VP môžeš po polovičke trestu. Ale chlast, porušenie zákona a búračka dokopy - policajti ťa pošlú do *iti!
    marjankaj *reťo ho pošlú do *iti?
    misoft ...a to som ešte pekne spisovne písal.... lebo keby jeho štýlom ..... tak by sa mu i tie rovné závity zvlnili v hlave...

    pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

    pavol54
    tej vodicky ti zobrali veľa vyzerá to tak že si si ju nahradil vodkou, chce se mi blejt
    misoft Pali - takto?

    pavol54 presne tak
    ivka70 10.02.15 12:36 priradil do Porady
    ivka70 10.02.15 12:36 odstránil(a) z Porady

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.