Zavrieť

Porady

Problem s novym! PC- pristup na internet

Prosim o radu.
Kupil som si novy notebook znacky toschiba a mam problem s pristupom na internet. Je tam operacny system windows 8.1. Normalne wifi mi funguje,ale funguje mi pristup iba na niektore stranky. Nejde mi napr. youtube,facebook... vyhodi mi, ze stranky su blokovane. no neviem ako,cim...??? kde to mam nastavit aby mi to slo? Uz som skusal stiahnut mozzilu prehliadac, robi to to iste. Skusal som odinstalovat antivirus, nepomaha. neviem kde mam tuto blokaciu zrusit. Prosim poradte, Dakujem za kazdu radu :-)
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Ovládací panel - Možnosti siete Internet - Zabezpečenie. Pozrieť Obmedzené lokality - Lokality - možno tam budú uvedené tie stránky. Ak sú tam - zruš ich.
    Prípadne ak im veríš - Dôveryhodné lokality - Lokality - Pridať túto webovú lokalitu (vypísať do okienka) - Pridať.
    janulka1978 Ja mám podobný problém, "nefunguje" mi elektronická podatelna sociálnej poisťovne. Pridala som stránku do dôveryhodných lokalít a aj tak to nejde, neviem vôbec ako to nastaviť, na stránke píše, že je niekam presmerovana a na starom pc na XP to normálne funguje. Prosím, poradte.
    arizona zaloz si svoju,novu temu. Tu v komentaroch v cudzej teme sa to strati

    Problem s novym! PC- pristup na internet

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.