Zavrieť

Porady

www.digi-tv.sk

Poraďáci, chcem sa vás spýtať, či máte niekto skúsenosti so spoločnosťou www.digi-tv.sk . Ponúkajú za 290 SKK (mesačne) 33 slovenských a českých programov v digitálnej kvalite. Za príplatok 310 SKK mesačne navyše Cinemax, HBO a HBO2. Prvé tri mesiace sa neplatí. Digitálny satelit ponúkajú bezplatne do prenájmu. Má s tým niekto skúsenosti, lebo sa mi to dajako nezdá, pri porovnaní napríklad s UPC.
Usporiadat
pedro3366 pedro3366

pedro3366 je offline (nepripojený) pedro3366

Kulin chcel by som sa opýtať na karty. ja tiež montujem v žilinskomm kraji, ale moja skusenosť s kartami je o ničom. namontujem parabolu, zapojím prímač, naladený ho mám z domu. nechce sa mi ladiť u zákazníka. zdržiava to. spíšem zmluvu a karty aktivuje majiteľ obchodu. lenže prístroj aj po zavolaní do digi tv a potvrdení že karty sú aktívne neodkóduje programy a stáje vypisuje že karta neni spírovaná. máš s tým nejakú skúsenosť, alebo mi vieš poradiť čo mám urobiť aby to išlo? stretol si sa s tým? napíš aj cez ss. ako technika ma to velmi zaujíma a velmi by mi to pomohlo. dík.
0 0
kulin kulin

kulin je offline (nepripojený) kulin

Ing. Telekomunikacii, skuska so satelitov, ... ...viac
Neviem ako dlho to robie Ale teraz sa to aktivujeme SMS. Ta pride po dlhej dobe (predtym 1.10 sa telefonovalo cca 10 min) a pride ti SMS ze bude za 12 / 24 hodin aktivovane. Takze teraz ked posles sms tak bude dost dlho vyhadzovat karta nesparovana Nabehne same !
0 0
kulin kulin

kulin je offline (nepripojený) kulin

Ing. Telekomunikacii, skuska so satelitov, ... ...viac
Neviem ako dlho to robie Ale teraz sa to aktivujeme SMS. Ta pride po dlhej dobe (predtym 1.10 sa telefonovalo cca 10 min) a pride ti SMS ze bude za 12 / 24 hodin aktivovane. Takze teraz ked posles sms tak bude dost dlho vyhadzovat karta nesparovana Nabehne same !

My ked naistalujeme digi box Tak dame aktivovat a zatial spiseme zmluvu. Ked po dopisani zmluvy do 10 min nepojde Podjdeme prec. Nech zavolaju ked to nepojde po 24 hodinach
0 0
kulin kulin

kulin je offline (nepripojený) kulin

Ing. Telekomunikacii, skuska so satelitov, ... ...viac
Bezne sa stava ze das aktivovat a napise karta expirovana. To zase volas na servis digi a nech ti s tim nieco urobia a zachvilu to uz facha.
0 0
kulin kulin

kulin je offline (nepripojený) kulin

Ing. Telekomunikacii, skuska so satelitov, ... ...viac
Teraz mame jednu skusenost s jednem zakaznikom Ze mu vypadava uplne obraz na druhom tv a to vzdy ked prideme ide. Pravdepodobne sme zhodnotili ze digibox bude mat kdesi studeny spoj.

Zatial digi nam po 4 tyzdnoch nieje schopna dodat dual boxi
0 0
smalec1 smalec1

smalec1 je offline (nepripojený) smalec1

Keď som si dal DIGI TV zaviesť, bol to životný omyl. Poplatok je síce iba 290 Sk mesačne, ale žiadna televízia. Nie je tu teletext, každú chvíľu je zlý alebo žiaden signál, napr. dnes, t. j. 23. 10. 2007 od 17 h. cca do 21 h. išiel iba nautik a žilinska TV a nejaké rumunské, bulharské, macedonske programy a to je všetko. Včera mi ukazovalo, že smartcard je expirovaná. Už som dvakrát písomne reklamoval túto neslužbu, ale odpoveď žiadna. Platím 290 Sk, telku pozerám na medený drôt zapichnutý v televízorne. Kto sa chce dať o...bať, nech si dá DIGI TV.
0 0
kulin kulin

kulin je offline (nepripojený) kulin

Ing. Telekomunikacii, skuska so satelitov, ... ...viac
UPC je este na tom horsie

Kto sa nechce mat ziadne problemy Nech Si nedava ziadni TV do domu

Mne vypadava obraz za zleho pocasia A TO MAM KABLOVU TV. Ked tam zavolam povedia Vieme o tom a tym to konci.

Karta expirovana sa da vybavit za 10 minut po telefonate. Hold ktovie odkial to nosia ti rumuni. Zebi zo statu kde to uz vyslo z mody a teraz tam ficia na optyke na dedinach.
0 0
LubosP LubosP

LubosP je offline (nepripojený) LubosP

smalec1 Pozri príspevok
Keď som si dal DIGI TV zaviesť, bol to životný omyl. Poplatok je síce iba 290 Sk mesačne, ale žiadna televízia. Nie je tu teletext, každú chvíľu je zlý alebo žiaden signál, napr. dnes, t. j. 23. 10. 2007 od 17 h. cca do 21 h. išiel iba nautik a žilinska TV a nejaké rumunské, bulharské, macedonske programy a to je všetko. Včera mi ukazovalo, že smartcard je expirovaná. Už som dvakrát písomne reklamoval túto neslužbu, ale odpoveď žiadna. Platím 290 Sk, telku pozerám na medený drôt zapichnutý v televízorne. Kto sa chce dať o...bať, nech si dá DIGI TV.
290 korun je jednoznacne najlepsia cena na trhu, neviem ci UPC za 800 ide lepsie, podla mnohych nie
aj ja som si dal Digi a ano je zhorseny obraz alebo kratke vypadky pri zlom pocasi - urcite vsak nie take dlhe, urcite vsak nie kazdu chvilu
a treba povedat ze je ich coraz menej, Digi signal posiluje, snazi sa to riesit,
este nikdy som nemal problem s kartou, a to mam Digi uz rok, ak treba nieco riesit staci zavolat na helpdesk, su tam tetusky co pomozu okamzite, aspon mne pomohli
ak mas taketo problemy, ja by som to videl na nekvalitnu instalaciu - kontaktuj skor technika co ti to robil

a co sa tyka teletextu - Digi od zaciatku deklarovala, ze teletext nebude, aby mohla byt cena nizsia - je to ako s nizkonakladovymi aerolnkami, chces hlavne letiet tak let lacno a nebudes mat jedlo ci noviny
pri Digi chces kukat telku tak kukaj za lacno a spravy si precitaj v novinach (mimochodom na STV teletext ide )
ja na som s Digi velmi spokojny a urcite sa ich nezbavim, hlavne pre male dediny bez kablovky je to najlepsia volba
0 0
lolo_1 lolo_1

lolo_1 je offline (nepripojený) lolo_1

Lenze momentalne je UPC Direct za 333.- co je o par korun viac ako cigi, ale v ponuke je aj TV Nova a Prima.Moj znami caka na monterov od Digi TV uz 3 mesiace mne namontovali UPC Direct do 3 dni.A to nehovorim o pocte programov z UPC ich ide cez 200. Tu maju celkom dobre spracovanu stranku o UPC direct. http://www.absat.sk/page.php?21
0 0
kulin kulin

kulin je offline (nepripojený) kulin

Ing. Telekomunikacii, skuska so satelitov, ... ...viac
Uz som pocul s upc akciami ako ich zvisili po case na neunosne palky napr: akcia s hbo 600 na 1600 po polroku.

Co sa tyka digi Boli sme montovat ludom aj v ten den ako si to objednaly aj po mesiaci, dva. Zavisi to od toho zoznamu koho si vyberu s neho.

Nam digi este stale nedodala boxi 1,5 mesiace. Teraz namo volali ze mame cakat este dva tyzdne. Takze 2 mesiace. Takisto aj ine fyrmi maju tento problem Ked na slovensku je jeden sklad.
0 0
pedro3366 pedro3366

pedro3366 je offline (nepripojený) pedro3366

Kulin čo môže byť príčina tomu, že celý deň ide digi v pohode a príde večer 6-7 hodín a do rána to nejde. nič. Som technik čo to montoval, ale neviem čím by to mohlo byť. signál 98%. Nestretol si sa s niečím takým? Nemôže to niečo rušiť?
0 0
kulin kulin

kulin je offline (nepripojený) kulin

Ing. Telekomunikacii, skuska so satelitov, ... ...viac
Nestretol som sa s tym este. Ak to vypadava presne v tom istom case Moze to byt tym ze niekde na blizku je daky vysielac ktory to rusi. Keby to vypadavalo po zotmeni Cisto teoreticky to moze byt slnkom.

Napis kedy to presne vypadava. Skus to v noci naladit Co to bude robit.

Mal som satelity ktore som len nasroboval a uz isiel signal a mal som take vecsinou v centre mesta Kde som stravil aj dve hodiny kym som nasiel signal a ten tiez nebol bohvieco. Problem v mestach je ze maju kadiake wifi, mikrovlnky, vysielace A to moze rusit.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

lolo_1 Pozri príspevok
Lenze momentalne je UPC Direct za 333.- co je o par korun viac ako cigi, ale v ponuke je aj TV Nova a Prima.Moj znami caka na monterov od Digi TV uz 3 mesiace mne namontovali UPC Direct do 3 dni.A to nehovorim o pocte programov z UPC ich ide cez 200. Tu maju celkom dobre spracovanu stranku o UPC direct. http://www.absat.sk/page.php?21
Založil som novú tému pre UPC Direct:

http://www.porada.sk/t64819-upc-direct.html#post566714
0 0
topgun topgun

topgun je offline (nepripojený) topgun

Ahojte, som tu prvykrat. Iba niekolko dni mam DIGI TV dual. Je pravdou ze som necakal dlho, ale od zaciatku nemam z DIGI dobry pocit. Od zaciatko vstupu UPC na Slovensko som bol ich abonentom.Pre DIGI TV som sa rozhodol hlavne pre moznost sledovania dualu nezavisle. Ale zistil som ze nie je vsetko zlato co je lacne. Vypadavanie vysielania, stvorcekovanie obrazu, cudne zvuky, to vsetko sa na UPC nedialo. Chyba mi tiez info o vysielanom programe a tiez absencia PRIMY a NOVY.
0 0
kulin kulin

kulin je offline (nepripojený) kulin

Ing. Telekomunikacii, skuska so satelitov, ... ...viac
Bohuzial je to tak. DIGI TV ma odost slabsiu kvalitu signalu. Tento problem ciastocne vyriesi 120 cm parabola .
0 0
topgun topgun

topgun je offline (nepripojený) topgun

Ale je to vlastne poskytovanie nekvalitných služieb, a zároveň nárok na odstúpenie od zmluvy.Čo myslíte prejde mi to?
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

topgun Pozri príspevok
Ale je to vlastne poskytovanie nekvalitných služieb, a zároveň nárok na odstúpenie od zmluvy.Čo myslíte prejde mi to?
Myslím, že nie . Dobrovoľne sa klienta nevzdajú a súdnou cestou to asi nebudeš riešiť, či áno?
0 0
kulin kulin

kulin je offline (nepripojený) kulin

Ing. Telekomunikacii, skuska so satelitov, ... ...viac
Myslim si ze ti to neprejde. Take fyrmi maju dobrych pravnikov .

Este je otazne Ci ta kvalita nieje aj doladenim paraboli. Stretol som sa s vela ludmi co nemaju pristroj na meranie signalu a proste to odfusuju pomocou Telky a kricanim s okna.
0 0
judita1971 judita1971

judita1971 je offline (nepripojený) judita1971

moja skúsenosť s Digi TV- po troch mesiacoch čakania na vybavenie mojej objednávky, po sľuboch o jej vybavení po štyroch,šiestich, ôsmich týždňoch, po zrušení mojej objednávky bez môjho vedomia- som objednávku nakoniec zrušila. Myslím si, že nie je férové voči budúcim zákazníkom, že žiadajú o trpezlivosť. V dnešnej dobe ? Pri telefonickom spojení mi sľubujú, že o týždeň nech zavolám, keby servisák náhodou neprišiel zapojiť, a keď som našla pána, čo to u nás zapája, tak sa dozviem, že ešte má nemá v zozname, ale aj tak má už deväťdesiat objednávok,a zapojiť môže len 30 lebo DIGI TV nedodáva materiál. Takže do konca roka to vôbec neprichádza do úvahy. Za takéto služby vopred ďakujem a nemám záujem.
0 0
mino182 mino182

mino182 je offline (nepripojený) mino182

kulin Pozri príspevok
Myslim si ze ti to neprejde. Take fyrmi maju dobrych pravnikov .

Este je otazne Ci ta kvalita nieje aj doladenim paraboli. Stretol som sa s vela ludmi co nemaju pristroj na meranie signalu a proste to odfusuju pomocou Telky a kricanim s okna.
...to chceš povedať, že na nastavenie Intelsatu 10-02 potrebuješ satfinder???
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať