Zavrieť

Porady

www.digi-tv.sk

Poraďáci, chcem sa vás spýtať, či máte niekto skúsenosti so spoločnosťou www.digi-tv.sk . Ponúkajú za 290 SKK (mesačne) 33 slovenských a českých programov v digitálnej kvalite. Za príplatok 310 SKK mesačne navyše Cinemax, HBO a HBO2. Prvé tri mesiace sa neplatí. Digitálny satelit ponúkajú bezplatne do prenájmu. Má s tým niekto skúsenosti, lebo sa mi to dajako nezdá, pri porovnaní napríklad s UPC.
Usporiadat
kulin kulin

kulin je offline (nepripojený) kulin

Ing. Telekomunikacii, skuska so satelitov, ... ...viac
Je to tak Zlihava ludsky faktor. Firmy si preberaju ludi zo zoznamu bez ohladu na datum kolko su v tom zozname. Maly by spravit podla datumu nejaku postupnost.
0 0
Derick03 Derick03

Derick03 je offline (nepripojený) Derick03

Odbocim od poslednej rozoberanej temy. Chcem sa vas spytat: rozmyslam nad objednanim balika hbo. Odradzaju ma ale tie komentare na nete ohladom kvality obrazu, posunu zvuku a pod. Nemam to bohuzial u koho zistit. Je to naozaj tak? Fakt je ta kvalita tak zla? Vopred dakujem za odpovede.
0 0
mino182 mino182

mino182 je offline (nepripojený) mino182

Derick03 Pozri príspevok
Odbocim od poslednej rozoberanej temy. Chcem sa vas spytat: rozmyslam nad objednanim balika hbo. Odradzaju ma ale tie komentare na nete ohladom kvality obrazu, posunu zvuku a pod. Nemam to bohuzial u koho zistit. Je to naozaj tak? Fakt je ta kvalita tak zla? Vopred dakujem za odpovede.
ak si si isty ze ten balik chces a fakt to pre teba za to stoji tak neboj. tie klasicke veci co mi v pozerani "zavadzali" (stvorcekovanie atd) uz niesu...samozrejme za predpokladu ze nie je problem "doma" inak nechcem ta odradzat ale HBO uz podla mna fakt nestoji za tie peniaze...hlavne v dnesnej dobe

a k tej digi politike...myslim ze im moze byt fuk kolko ludi odradi cakanie...pretoze to ze nejake cakanie existuje znamena len to ze o to maju ludia stale zaujem a myslim si, ze stale aj budu mat, kedze pre tych ktory chcu za telku platit je stale dost a jedinym meritkom pre nich zostala len cena. Lebo "prehnanu" serioznost neponuka ani konkurencia...
0 0
Derick03 Derick03

Derick03 je offline (nepripojený) Derick03

Asi mas pravdu. Akurat dnes som vyhadzoval casopisy. Asi tak 6 rocne. A len tak pre zaujimavost som si pozrel program hbo. Ono to fakt asi teraz je o inom. No este teda asi porozmyslam. Dik.
0 0
BibaA. BibaA.

BibaA. je offline (nepripojený) BibaA.

my máme digi od októbra. nemám s nimi dobré skúsenosti čo sa týka jednania so zákazníkom. sťažnosti tam asi neberú veľmi vážne.
no ale čo sa týka obrazu a zvuku, to je dobré. neboli ešte problémy.
0 0
king-kong king-kong

king-kong je offline (nepripojený) king-kong

Braňo Pozri príspevok
Poraďáci, chcem sa vás spýtať, či máte niekto skúsenosti so spoločnosťou www.digi-tv.sk . Ponúkajú za 290 SKK (mesačne) 33 slovenských a českých programov v digitálnej kvalite. Za príplatok 310 SKK mesačne navyše Cinemax, HBO a HBO2. Prvé tri mesiace sa neplatí. Digitálny satelit ponúkajú bezplatne do prenájmu. Má s tým niekto skúsenosti, lebo sa mi to dajako nezdá, pri porovnaní napríklad s UPC.
Ahoj Braňo,

moja rada ohladom Digi-Tv je následovná. Rýchlo zabudni!!!! v rámci zachovania svojho duševného zdravia. Mám ju 4 mesiace a z toho 2 mesiace tretina programov sa nedá pozerať kôli "veľmi vysokej" kvalite programu. Na 2 reklamácie ktoré som písal tejto super spoločnosti pred 6 týždňami sa mi ani neunúvali odpísať. Práve im píšem tretiu , lebo už týždeň nemáme jednotku. Na ich stránke je jasné zdôvodnenie -na vine je slnko!!!!!! takže posielam reklamáciu aj n slnko s najbližším raketoplánom. Väčšiu blbosť som ešte nepočul....Čau
0 0
king-kong king-kong

king-kong je offline (nepripojený) king-kong

Ahoj Braňo,

moja rada ohladom Digi-Tv je následovná. Rýchlo zabudni!!!! v rámci zachovania svojho duševného zdravia. Mám ju 4 mesiace a z toho 2 mesiace tretina programov sa nedá pozerať kôli "veľmi vysokej" kvalite programu. Na 2 reklamácie ktoré som písal tejto super spoločnosti pred 6 týždňami sa mi ani neunúvali odpísať. Práve im píšem tretiu , lebo už týždeň nemáme jednotku. Na ich stránke je jasné zdôvodnenie -na vine je slnko!!!!!! takže posielam reklamáciu aj n slnko s najbližším raketoplánom. Väčšiu blbosť som ešte nepočul....Čau
0 0
LubosP LubosP

LubosP je offline (nepripojený) LubosP

king-kong Pozri príspevok
Ahoj Braňo,

moja rada ohladom Digi-Tv je následovná. Rýchlo zabudni!!!! v rámci zachovania svojho duševného zdravia. Mám ju 4 mesiace a z toho 2 mesiace tretina programov sa nedá pozerať kôli "veľmi vysokej" kvalite programu. Na 2 reklamácie ktoré som písal tejto super spoločnosti pred 6 týždňami sa mi ani neunúvali odpísať. Práve im píšem tretiu , lebo už týždeň nemáme jednotku. Na ich stránke je jasné zdôvodnenie -na vine je slnko!!!!!! takže posielam reklamáciu aj n slnko s najbližším raketoplánom. Väčšiu blbosť som ešte nepočul....Čau
skor ako zacnes prejavovat prehnane emocie, najskor si over fakty, triezvo pozistuj informacie a potom konaj
Digi ma mnoho ludi, aj ja, ja uz vyse roka a az na par niekolkohodinovych vypadkov neboli vacsie problemy, urcite nie takeho charakteru zeby tyzden nesiel program niektory, alebo zeby tretina programov nesla dva mesiace, na 99,9 percent mas nekvalitne spravenu instalaciu, zle nasmerovany satelit a na tvojom mieste by som kontaktoval montaznika co ti to robil - ten nie je zamestnanec Digi
co sa tyka slnka - no cuduj sa svete nie je to blbost, nie je tu priestor na vysvetlovanie, pohladaj po nete, je to vsak objektivny fakt, sposobuje zhorsenie kvality v urcitom obdobi, ale urcite nie vypadky uplne a urcite nie len jedneho programu
a co sa tyka kontaktu s nimi - ked bol problem stacilo zavolat na hotline - nadiktovat cislo karty, zdvihli na prvy krat!!! (nech sa ZSE uci od Digi) o pol desiatej vecer!!! v nedelu!!!! (pravdu povediac volal som len zo srandy, neratal som s tym ze zdvihnu), a problem promtne vyriesili
0 0
Wyxa Wyxa

Wyxa je offline (nepripojený) Wyxa

Už ste počuli o zázračnej krabičke menom Dreambox?
Ak ste niekto zručnejší s linuxom, máte radi slobodu od poplatkov a nevadí Vám troška práce okolo pc ... ideálna vecička
0 0
nemomeno nemomeno

nemomeno je offline (nepripojený) nemomeno

Wyxa Pozri príspevok
Už ste počuli o zázračnej krabičke menom Dreambox?
Ak ste niekto zručnejší s linuxom, máte radi slobodu od poplatkov a nevadí Vám troška práce okolo pc ... ideálna vecička

Preco tu zavadzas? Dreambox je sice spickovy stroj, no ziadne ceske ani slovenske programy bez oficialnej karty ci uz SkyLink, CzechLink alebo UPC na nom nepojdu. A o linuxe mozes vediet co len chces potrebujes data z oficialnej karty ci uz je ta karta v citacke alebo niekde u znameho na sieti.
0 0
nemomeno nemomeno

nemomeno je offline (nepripojený) nemomeno

Este sa pozastavim nad sluzbou Digi TV. Zda sa mi ze tato tema sa hemzi dealermi a montaznikmi tejto spickovej RUMUNSKEJ platformy.

Aj nova Dacia Logan sa sprvu tvarila ako auto. Po nete koluju pekne basnicky ako:
Dnes nám trocha prší, sneží
Digi Tv nepobeží...

Ved to stoji ,,IBA,, 290.- tak prekusnem caste vypadky signalu, kolkokrat na pol dna.Porozmyslajte prosim spokojny majitelia tohoto zazracneho zariadenia kolkokrat ste volali ci uz monterovi ci uz slavnu HOTLINE ze vam to nechodi. Telefon Vas asi nic nestoji... jaj zabudol som je to ,,IBA za 290.-,,

V Digi za vsetko mozu dealeri. Za slnko, za dazd,za sneh... my nic. Toto je na oficialnej stranke: - V prípade nekvalitnej inštálacie (nekvalitný signál, výpadok obrazu pri zhoršení počasia, atd.) je dealer povinný závadu bezplatne odstrániť.
- Klient kontaktuje priamo dealera, na infolinku zákazníckeho centra volá iba v prípade, že má problém dealera zohnat, alebo tento nie je ochotný daný problém riešiť.

Ziadna seriozna firma v oblasti satelitnej techniky uz Digi TV nemontuje. Rumunska firma im totiz nevyplacala provizie tak sa na to ..... Momentalne montuju pre nich taky, co zoberu asi vsetko od vykopovych prac az po odbornu montaz Digi

Take podrobnosti ze na pozicii 1 stupen zapadne nemaju vyzalohovane prenosove transpondery to nikoho netlaci, neviem si ale predstavit co by vzniklo poruchou satelitu.

Ku kvalite vysielania sa skoda vyjadrovat ked tak dajte si to predviest na slusnom vacsom LCD alebo plazme.

Tak hor sa do Digi TV je to predsa ,,Len za 290,, a pri ojednani dnes to na buduce vianoce budete mat nainstalovane
0 0
kulin kulin

kulin je offline (nepripojený) kulin

Ing. Telekomunikacii, skuska so satelitov, ... ...viac
Dnes mi volal jeden zakaznik z ineho vzdialeneho mesta Ci im neprideme naistalovat digi TV. Ze firma v ich meste pita peniaze dopredu primo vo firme ked pridu k nim ze chcu digi a nikto ich nevie zohnat
0 0
kacenka83 kacenka83

kacenka83 je offline (nepripojený) kacenka83

Zdravím. Zrovna dnes som odstupila od objednavky digi-tv, objednala som digi 20.augusta 2007 a do dnes neboli schopny inštalácie. Pridelený technik sa už mesiac vyhovára, že nemá prijímače, pritom sme sa dozvedeli, že v okruhu svojho bydliska je schopny nainštalovať digi do 1 tyzdna od objednavky, lutujem všetkých, ktorí majú objednavku digi v okrese Prievidza a sú pridelení u tohto technika. Kolegyňa, ktorá má digi základny balík 40 programov za 290 sk mesačne nainštalovane nie je spokojná, často im vypadáva, seká obraz. Z uvedených programov využívajú tie, ktoré majú tiež prístupne aj bez digi. Digitálna televízia je asi ešte v plienkach.
0 0
Derick03 Derick03

Derick03 je offline (nepripojený) Derick03

Ja som mal objednavku tiez asi tak koncom augusta. Tyzden a ozval sa dealer. Upozornil, ze aj napriek tomu ze je montaz zdarma bere asi 750 sk za instalaciu s tym ze akykolvek problem bude riesit ihned. A v pripade ze sa pokazi stb tak ho ihned meni za novy. No chvalabohu ide. Parabolu mam namontovanu ze sa aj zavesit na nu mozem. Obraz zvuk vsetko fici. Jediny vypadok od augusta ked tak na Martina snezilo. Montaznici to fakt nemaju bohvieco. Mozno si poviete ze som blby ale zaplatil som mu tie peniaze za montaz. Ale mam kvalitnu instalaciu ktoru by som asi u ineho nedostal. Cest vynimkam.
0 0
kulin kulin

kulin je offline (nepripojený) kulin

Ing. Telekomunikacii, skuska so satelitov, ... ...viac
Keby niekto nevedel Da sa pozerat TV Patriot, a ine Ked si da vyhladavat kanale so satelitu thor3
0 0
Marti.ka Marti.ka

Marti.ka je offline (nepripojený) Marti.ka

No, teraz neviem. Prečítala som si o digi TV aj iných podobných spoločnostiach čo-to a názory sa dosť rôznia. Tiež rozmýšľame o zavedenie digi TV, príp. inej, pretože z našich 4 programov, ktoré nám aj stačili, každú chvíľu nejaký nefunguje. A tak nám ostáva len STV1 a 2.
Podľa toho čo som čítala a počula od známych, tak veľmi záleží od technika,ktorý to namontuje. Známa mala veľký problém s digi a nešiel jej skoro mesiac. Technik, ktorý jej to montoval sa nemal k činu, tak si zohnala iného. Vyjadril sa, že to nebolo dobré namontované a odvtedy nemá žiadne problémy.
Tak uvidíme, myslíte, že by to bolo možné mať namontované do Vianoc? Technika možno budeme mať zabezpečeného.
A ešte jedna vec. Je pravda, že je teraz na dual akcia a neplatí sa nič naviac? Ďakujem.
0 0
kulin kulin

kulin je offline (nepripojený) kulin

Ing. Telekomunikacii, skuska so satelitov, ... ...viac
Ak mas technika Da sa s nim dohodnut aj v ten den Zavisi to od technika
0 0
Terezap Terezap

Terezap je offline (nepripojený) Terezap

Ja mám digi TV na 2 televízne prijímače už asi 2 mesiace a sme s tým spokojní. Kvalita obrazu sa nedá porovnať s káblovkou a cena samozrejme s inou spoločnosťou. Technika som si zohnala z iného kraja, lebo technici z môjho kraja boli totálne neschopní. Prišiel o 3 dni a všetko funguje.
0 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

Prosím, nemohla by si mi dat tel. kontakt na tých technikov, lebo tu v Poprada nie su tiež schopni mi to prist spravit.
0 0
supul supul

supul je offline (nepripojený) supul

Kulin, ako je to presne s tym vylepsenim signalu. Stačilo by vymenit (kupit) novu parabolu, alebo aj (len) prijimac. Resp. stoji to vobec za to? Tiez mam trocha obavy, ze bude krasny zasnezený Stedry vecer - co znamena vysoku pravdepodobnost bez TV.
Taktiez - nezlepsi sa tym aj kvalita obrazu?
Dik za odpoved.


kulin Pozri príspevok
Bohuzial je to tak. DIGI TV ma odost slabsiu kvalitu signalu. Tento problem ciastocne vyriesi 120 cm parabola .
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať