Zavrieť

Porady

www.digi-tv.sk

Poraďáci, chcem sa vás spýtať, či máte niekto skúsenosti so spoločnosťou www.digi-tv.sk . Ponúkajú za 290 SKK (mesačne) 33 slovenských a českých programov v digitálnej kvalite. Za príplatok 310 SKK mesačne navyše Cinemax, HBO a HBO2. Prvé tri mesiace sa neplatí. Digitálny satelit ponúkajú bezplatne do prenájmu. Má s tým niekto skúsenosti, lebo sa mi to dajako nezdá, pri porovnaní napríklad s UPC.
Usporiadat
Arrakis Arrakis

Arrakis je offline (nepripojený) Arrakis

kulin Pozri príspevok
Ano suhlasim s stebou. Ked je antena dobre nastavena netreba s nou nic robit. Len som chcel upozornit na to ked niekto ma slabu kvalitu signalu Od zaciatku Da sa zlepsit pootocenim konvertora v malom rosahu.

To v trencine sa ktosi pital aky su tam skusenosti.

Ospravedlnujem sa za mylnu info Digi signal je samozrejme vsade rovnaky.
Myslel som tym skusenosti s firmamy ktore to montuju.
Potom ide v podstate už o zlú montáž a ako tu čítam, tak naozaj dosť záleží aký schopný je montér a ako presne nastaví anténu.

Tiež mám záujem o Digi TV. Viete niekto v akej kvalite vlastne vysiela (myslím rozlíšenie)?
0 0
kulin kulin

kulin je offline (nepripojený) kulin

Ing. Telekomunikacii, skuska so satelitov, ... ...viac
Myslim ze to je mpg2 720x480. Ale na TV s uhloprieckou nad 80 cm to uz je viditelne.

Digi TV uz dava k dualom HD-Ready konvertor. Myslim si ze planuju v buducnosti to rozlisenie zvacsit.
0 0
Arrakis Arrakis

Arrakis je offline (nepripojený) Arrakis

Dal som si namontovať dual digiTV. Čakal som cca 2 týždne. Montaž aj s naladením a aktivovaním kariet trvala cca 2 hodiny.
Čas ukáže ako budem spokojný.
0 0
pre ludi ktory sa pytaju. pre ludi ktory sa pytaju.
NO chcem Vám povedat,ze nieje zatial konkurencia na SK trhu co sa tyka DIGI TV my mame namontovane DIGI asi pol roka a sme nadmieru spokojny a hlavne odporucame kupit si aj kvalitny TV alebo plazmu!mali sme pred tym kablovu TV od SATRO a sme radi,ze sme sa toho zbavili super skvely digitalný obraz a zvuk ako na dvd...co k tomu dodat...skuste to?...
0 0
pre ludi ktory sa pytaju. pre ludi ktory sa pytaju.
tak to teda nemate pravdu my sme mali parabolu nastavenu na vyse 84 percent signalu akvalita bola len ubohych 58 percent a pan monter si nevedel s tym dat rady az namkamarat poradil,ze mal to iste a potocili sme konektor na konci paraboly mierne do lava a mame kvalitu na 98 percent tak radsej nic nepiste....
0 0
KIKA28 KIKA28

KIKA28 je offline (nepripojený) KIKA28

Braňo Pozri príspevok
Poraďáci, chcem sa vás spýtať, či máte niekto skúsenosti so spoločnosťou www.digi-tv.sk . Ponúkajú za 290 SKK (mesačne) 33 slovenských a českých programov v digitálnej kvalite. Za príplatok 310 SKK mesačne navyše Cinemax, HBO a HBO2. Prvé tri mesiace sa neplatí. Digitálny satelit ponúkajú bezplatne do prenájmu. Má s tým niekto skúsenosti, lebo sa mi to dajako nezdá, pri porovnaní napríklad s UPC.
ja mám s tým skúseností, máme digi tv už rok a je to v pohode prvé tri mes. zadara ale naučtujú to potom. štvrtý mesiac je za 1000sk. ale potom normálne 290sk. pozeráme všetko,v pohode. nič sme si nepridali,stačia nám tie programy ktoré sú v základnom balíku aj tak nie je čas na tv. nemôžem porovnať nemala som UPC
0 0
miki61 miki61

miki61 je offline (nepripojený) miki61

Mal som UPC od zaciatku a skoro
od zaciatku aj DIGI TV.Viac som spokojny s DIGI TV - viditelne lepsi obraz.Mam ale klasicky TV Panasonic uhlopriecka 82.
Podla mna sa neoplati kupovat viac pokial nebude HDTV vysielanie.To potom o nieco lepsie je Magio od TCOMu.
0 0
fonzerelli fonzerelli

fonzerelli je offline (nepripojený) fonzerelli

Nooo vsetko je to pekne len nejako nemozem najst dealera pre Trnavu.Uz som aj nejake cislo ziskal, lenze tam mali stale fax zapnuty takze som to potom vzdal..
0 0
kulin kulin

kulin je offline (nepripojený) kulin

Ing. Telekomunikacii, skuska so satelitov, ... ...viac
O tom konvertore som uz pisal ze ho staci niekedy trochu potocit Fakt tak par milimetrov.
0 0
kulin kulin

kulin je offline (nepripojený) kulin

Ing. Telekomunikacii, skuska so satelitov, ... ...viac
Napiste Ake mate skusenosti s platenim. Pocul som ze ked platia cez bankovy prevod posielaju nezmyselne seky. A sem tam sa im podari cosi si aj prihodit. Mate s tym skusenosti.
0 0
Derick03 Derick03

Derick03 je offline (nepripojený) Derick03

kulin Pozri príspevok
Napiste Ake mate skusenosti s platenim. Pocul som ze ked platia cez bankovy prevod posielaju nezmyselne seky. A sem tam sa im podari cosi si aj prihodit. Mate s tym skusenosti.
No ja zatial nemam problem ohladom platenia. dostavam kazdy mesiac sek s rovnakou sumou ale platim to bezhotovostne - prevodom. a trochu odbocim od temy - digi pridala eurosport 2 a tv paprika do programovej ponuky. no, snazia sa. aj ked... mozno to nie je vsetko
0 0
kulin kulin

kulin je offline (nepripojený) kulin

Ing. Telekomunikacii, skuska so satelitov, ... ...viac
Digi dodava teraz take suvixove konzoly Ze sa ani nemusi cudovat ze sa ludia stazuju na vypadky.

Dalsi vynalez su Super TV konektory Hadam digi nechce aby som ich este aj pajkoval u zakaznika. To sa proste neda pouzit. Vyzera ako kazda ina Ale nema v strede dierku na stredny vodic.
0 0
dubak138 dubak138

dubak138 je offline (nepripojený) dubak138

Braňo Pozri príspevok
Poraďáci, chcem sa vás spýtať, či máte niekto skúsenosti so spoločnosťou . Ponúkajú za 290 SKK (mesačne) 33 slovenských a českých programov v digitálnej kvalite. Za príplatok 310 SKK mesačne navyše Cinemax, HBO a HBO2. Prvé tri mesiace sa neplatí. Digitálny satelit ponúkajú bezplatne do prenájmu. Má s tým niekto skúsenosti, lebo sa mi to dajako nezdá, pri porovnaní napríklad s UPC.
ja mám tv-digi už vyše roka a som s nimy celkom spokojný pred rokom som neplatil za inštaláciu nič a teraz platím 290 mesačne a celkom slušný výber progamov a v dobrej kvalite a teraz dávajú dokonca aj možnosť pripojiť dva televízori
0 0
jana007 jana007

jana007 je offline (nepripojený) jana007

Neviete mi poradiť montážnu firmu v okolí Nového Mesta nad Váhom?
0 0
lorelei lorelei

lorelei je offline (nepripojený) lorelei

jana007 Pozri príspevok
Neviete mi poradiť montážnu firmu v okolí Nového Mesta nad Váhom?
Ja viem o firme Bove na Starej Turej, oni instaluju digi.
0 0
skvrnka skvrnka

skvrnka je offline (nepripojený) skvrnka

Neviete mi poradiť montážnu firmu na digi v Petržalke.
Lebo čakáme na digi-tv už 5 mesiacov a keď urgujeme
nevedia nám nič povedať, ani technika ani koľko ešte
budeme čakať. Len tam niečo mrmlú, že dajú našu urgenciu
do databázy, že dajú výzvu nejakému technikovi.
Ale doteraz nič.
0 0
kulin kulin

kulin je offline (nepripojený) kulin

Ing. Telekomunikacii, skuska so satelitov, ... ...viac
DIGI s tym nic nespravy . Treba sa obratit na dilera.
0 0
Andy 1 Andy 1

Andy 1 je offline (nepripojený) Andy 1

Ahoj, ja mám digi už asi 1,5 roka, sem tam vypadáva, ale nie je to až také hrozné. Horšie je, že už asi sedem mesiacov čakám a volám na pripojenie druhého prijímača a nič. A tak čakám a čakám... Na Slovensku je to proste tak.
0 0
dubak138 dubak138

dubak138 je offline (nepripojený) dubak138

lorelei Pozri príspevok
Ja viem o firme Bove na Starej Turej, oni instaluju digi.
Alebo skús Gestor zo Starej Turej ,Tu máš číslo na nich 032/7763858 mne montovali oni
0 0
jana007 jana007

jana007 je offline (nepripojený) jana007

dubak138 Pozri príspevok
Alebo skús Gestor zo Starej Turej ,Tu máš číslo na nich 032/7763858 mne montovali oni
Bol si s nimi spokojný? Stačilo im zavolať alebo si išiel cez centrálu?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať