Zavrieť

Porady

www.digi-tv.sk

Poraďáci, chcem sa vás spýtať, či máte niekto skúsenosti so spoločnosťou www.digi-tv.sk . Ponúkajú za 290 SKK (mesačne) 33 slovenských a českých programov v digitálnej kvalite. Za príplatok 310 SKK mesačne navyše Cinemax, HBO a HBO2. Prvé tri mesiace sa neplatí. Digitálny satelit ponúkajú bezplatne do prenájmu. Má s tým niekto skúsenosti, lebo sa mi to dajako nezdá, pri porovnaní napríklad s UPC.
Usporiadat
smetko smetko

smetko je offline (nepripojený) smetko

Máme čerstvo namontované DIGI TV od predvčera. Dnes ráno sme zapli telku a mali sme všetky programy zakódované. Je to chyba, ktorú odstránia len oni, alebo sa dá niečo urobiť aj doma? Volali sme Bratislavu, že do 24 hodín opravia.
0 0
dubak138 dubak138

dubak138 je offline (nepripojený) dubak138

bol som priamo u nich lebo som Z Turej ale myslím že stačí zavolať
0 0
dubak138 dubak138

dubak138 je offline (nepripojený) dubak138

smetko Pozri príspevok
Máme čerstvo namontované DIGI TV od predvčera. Dnes ráno sme zapli telku a mali sme všetky programy zakódované. Je to chyba, ktorú odstránia len oni, alebo sa dá niečo urobiť aj doma? Volali sme Bratislavu, že do 24 hodín opravia.
No to stáva aj mne skús vypať a zapať sat. prímač v zadu je vypinač a potom by to malo naskočiť
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

smetko Pozri príspevok
Máme čerstvo namontované DIGI TV od predvčera. Dnes ráno sme zapli telku a mali sme všetky programy zakódované. Je to chyba, ktorú odstránia len oni, alebo sa dá niečo urobiť aj doma? Volali sme Bratislavu, že do 24 hodín opravia.
Mali sme aj my už pár-krát takýto problém, stačilo všetko odpojiť od elektriky a znova zapnúť.
A mali sme aj to, že kábel povytiahla malá a my sme už chceli volať. Prekontroluj všetko.
0 0
dubak138 dubak138

dubak138 je offline (nepripojený) dubak138

kulin Pozri príspevok
Napiste Ake mate skusenosti s platenim. Pocul som ze ked platia cez bankovy prevod posielaju nezmyselne seky. A sem tam sa im podari cosi si aj prihodit. Mate s tym skusenosti.
Ja platím cez banku a v pohode nič navyše síce šeky posielajú každý mesiac ale tie hádžem hned do koša
0 0
smetko smetko

smetko je offline (nepripojený) smetko

Po 24 hodinách sa nič nedialo, skúsili sme aj vyp. a zap., tiež sa nič nedialo, tak sme volali repete Blavu a do hodiny spojazdnili obe karty. Bojim sa aj prepnúť niečo, len aby sa zase niečo nepokazilo.
0 0
jana007 jana007

jana007 je offline (nepripojený) jana007

dubak138 Pozri príspevok
bol som priamo u nich lebo som Z Turej ale myslím že stačí zavolať
Zavolala som im a povedali mi, že dodacia lehota je 5-6 mesiacov, čo sa mi zdá veľmi dlho. Neviete o niekom rýchlejšom z okolia Nového Mesta nad Váhom?
0 0
dubak138 dubak138

dubak138 je offline (nepripojený) dubak138

jana007 Pozri príspevok
Zavolala som im a povedali mi, že dodacia lehota je 5-6 mesiacov, čo sa mi zdá veľmi dlho. Neviete o niekom rýchlejšom z okolia Nového Mesta nad Váhom?
No neviem asi majú toho veľa
0 0
lorelei lorelei

lorelei je offline (nepripojený) lorelei

jana007 Pozri príspevok
Zavolala som im a povedali mi, že dodacia lehota je 5-6 mesiacov, čo sa mi zdá veľmi dlho. Neviete o niekom rýchlejšom z okolia Nového Mesta nad Váhom?
Ja myslim,ze to bude vsade, mne tiez hovorili,ze to bude dlhsie trvat, caka sa väcsinou na paraboly, ale bolo to do dvoch tyzdnov. Asi sme mali stastie. Ale rozhodne,cim skor sa nahlasite, tym skor postupite v poradi.....
0 0
kulin kulin

kulin je offline (nepripojený) kulin

Ing. Telekomunikacii, skuska so satelitov, ... ...viac
Neni pravda Ze cim skor nahlasite. Digi ma zoznam s ktoreho si diler moze vybrat. Je tam sice datum registracie Vydel som tam zopar z roku 2005. Ale kludne si moze vybrat cloveka ktory neni ani hodinu registrovany. Aj to sa nam stalo. Ide o to ake pravidlo si diler urci. Ci podla datumu alebo podla Mena Ci bydliska aby vela necestoval.
0 0
kulin kulin

kulin je offline (nepripojený) kulin

Ing. Telekomunikacii, skuska so satelitov, ... ...viac
Ked pridete k dilerovy On vas moze zaregistrovat. Stalo sa mi uz parkrat Ze Sa nam ozvali ludia Co zohnali cislo Ze oficialne cakaju aj 5 mesiacov a ci ich nespravime skor a prideme na to ze V tom zozname vobec niesu. Bud si to ina firma preberie a ta to ma vo svojom zoozname Alebo to kdesi zmizne. Po dlhom cakani je lepsie si overit Ci tam vobec ste.

Ale fakt ostava ze treba ist priamo za SERIOZNIM dilerom a dohodnut sa snim Co a ako.
0 0
lorelei lorelei

lorelei je offline (nepripojený) lorelei

kulin Pozri príspevok
Neni pravda Ze cim skor nahlasite. Digi ma zoznam s ktoreho si diler moze vybrat. Je tam sice datum registracie Vydel som tam zopar z roku 2005. Ale kludne si moze vybrat cloveka ktory neni ani hodinu registrovany. Aj to sa nam stalo. Ide o to ake pravidlo si diler urci. Ci podla datumu alebo podla Mena Ci bydliska aby vela necestoval.
No, clovek by aj uverilze je tam aj serioznejsi pristup. Pochopim, nejake poprehadzovanie v zozname kvoli bydlisku apod., ale asi to aj klient vzda , ked caka od r. 2005, nie? A som presvedcena,tze uz ho ma davno namontovane od inej firmy,ked ta prva, nie je schopna- seriozna, aby nieco pre vec urobila. Mozno maju stastie, ze je taky zaujem este o Digi, inak by ako firma u mna iste skoncili, s takym pristupom. Nie su jedina firma, ze?
0 0
smetko smetko

smetko je offline (nepripojený) smetko

Nájdi si na internete technikov pre tvoje mesto. Ja som to našla, zadáš si tam kraj a tam nájdeš svojich a skús im zavolať. Skús: sksat.eu/dealer
0 0
miki61 miki61

miki61 je offline (nepripojený) miki61

Ako som uz raz tu prispel digi-tv v pohode na 82cm uhkopriacke crt. tv.
Bohuzial na 50" Plazme od Panasonicu je to o nicom.
Impresionizmus tu pracuje naplno. Divx tiez nie bohvie co, ale DVD po prepocitani cez playstation 3 na 1080p v celku pohoda.Ak ked DVD tiez nie je
ako DVD. Ale poviem Vam Blu-ray disky obraz aj zvuk Vam vyrazia dych.

Pri velkych uhloprieckach je digi-tv nanic a upc urcite tiez.
Takze maximalne 82 cm.

S pozdravom vlastnou skusenostou presvedceny
m61.
0 0
Arrakis Arrakis

Arrakis je offline (nepripojený) Arrakis

pre ludi ktory sa pytaju. Pozri príspevok
tak to teda nemate pravdu my sme mali parabolu nastavenu na vyse 84 percent signalu akvalita bola len ubohych 58 percent a pan monter si nevedel s tym dat rady az namkamarat poradil,ze mal to iste a potocili sme konektor na konci paraboly mierne do lava a mame kvalitu na 98 percent tak radsej nic nepiste....
A čo asi to potočenie konvektora je??? Nastavenie. Ak nemá montér merací prístroj (nemyslím multimeter) tak to potom nemá podľa čoho nastaviť. U nas mal digitálny prístroj, ktorý mu ukázal nazov satelitu, transpondéru, jeho silu atď...
Netvrdím že stačí iba to, ale skutočne záleži na kvalite nastavenia na začiatku.

A na koniec moje skúsenosti s digiTV. Máme ho cca od polovice januára. Aj pri vetre (dosť silný) až na jeden prípad keď príjem úplne vypadol dochádzalo iba k sekaniu obrazu, čo bolo v podstate znesiteľné a pri tej sile vetra aký vtedy bol aj pochopiteľné. Čo ma skôr trápi je občasné bezdôvodné výpadky zvuku na niekoľko sekund. Zatiaľ som nezisťoval či je to všeobecný problém, alebo iba môj.
0 0
Arrakis Arrakis

Arrakis je offline (nepripojený) Arrakis

Bohuzial na 50" Plazme od Panasonicu je to o nicom.

A čo myslíš, aké rozlíšenie má tvoja plazma? Aby si nebol sklamaný, keď si to číslo prečítaš.
0 0
kulin kulin

kulin je offline (nepripojený) kulin

Ing. Telekomunikacii, skuska so satelitov, ... ...viac
BlueRay Bol som na Highend Slovakia A tam mali repro za 6 miestne cifri a LCD Full HD 2m x 1,5 m zhruba + full HD BlueRay filmi NADHERA . Ako v kine.

Len kedy na to bude mat smrtelnik
0 0
kulin kulin

kulin je offline (nepripojený) kulin

Ing. Telekomunikacii, skuska so satelitov, ... ...viac
S tym konvertorom je to pravda. Sila signalu ak je 80 a viac % je anteda dobre nasmerovana. Kvalita sa da zvisit pootocenim konvertora tzv. polarizacia Vtedy kvalita stupne alebo klesne. Aj ked ma monter pristroj musi natocit konvertor do najlepsej polohy. Pokial zakaznik ma slaby signal moze tootocit tym konvertorom dolava doprava milimeter po milimetri a podla TV sledovat signal. Pokial nedosiahne velke cislo tych 85-98. Treba doladit Parabolu Dolava, doprava, hore, dole. A tam je dobre mat uz pristroj.

Kazdy pristroj ma ukazovatel kvality a sily v Menu. Vetsinou na to treba dvoch ludi a mobilne telefony pokial nevidi na TV.
0 0
kraft kraft

kraft je offline (nepripojený) kraft

Uvazoval som o digi TV.Mam LCD s uhl.102cm a cital som tu ,ze obraz na tom nebude bohvieco.Ja mam zatial kablovku a ten obraz je normalne pozeratelny.To sa mi akoze po prejdeni na digi obraz zhorsi? Som bol v tom ,ze digitalna kvalita je lepsia ako analogova.Ked som skusal DVB-T tak obraz bol krajsi ako z kablovky.
Naposledy upravil kraft : 08.03.08 at 18:52
0 0
kulin kulin

kulin je offline (nepripojený) kulin

Ing. Telekomunikacii, skuska so satelitov, ... ...viac
Je to o tom ze sa Digi visiela v nizkom rozliseni 720*480. Ale zavi si to aj od TV Vydel som TV ktore boli rovnako velke ale obraz na drahsom tv bol neporovnatelne horsi. Obraz natej 102 este bude pozeratelny Ale nebude to ako na 80 ale 60 tke . A tiez zavisi aku mas kablovku Aj tie su rozne u ludi. (Zavisi to od kabla ktory je pouzity, vacsinou su stare roky a ci su pouzite tercialne rozvody a podobne)
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať