Zavrieť

Porady

www.digi-tv.sk

Poraďáci, chcem sa vás spýtať, či máte niekto skúsenosti so spoločnosťou www.digi-tv.sk . Ponúkajú za 290 SKK (mesačne) 33 slovenských a českých programov v digitálnej kvalite. Za príplatok 310 SKK mesačne navyše Cinemax, HBO a HBO2. Prvé tri mesiace sa neplatí. Digitálny satelit ponúkajú bezplatne do prenájmu. Má s tým niekto skúsenosti, lebo sa mi to dajako nezdá, pri porovnaní napríklad s UPC.
Usporiadat
kulin kulin

kulin je offline (nepripojený) kulin

Ing. Telekomunikacii, skuska so satelitov, ... ...viac
Moze byt horsi ako analogovy. A nemusi. Zavisi to od TV. To sa da len odskusat.
0 0
kulin kulin

kulin je offline (nepripojený) kulin

Ing. Telekomunikacii, skuska so satelitov, ... ...viac
Panasonic Viera Full HD Nezabudi ze DVD player musis prepojit cez HDMI Inak ti to je na tri veci ked SCART je analog.
0 0
lavi lavi

lavi je offline (nepripojený) lavi

no vdaka, zatial je to cez scart a je to v pohode, ale uz som prave vysurfovala, ze HDMI je lepsi, uvidime, co spravi digital, zatial este asi pockam a pozistujem info...
ale pravdou je ze nahravala som zatial len Simpsonovcov :-))) musime rekorder reklamovat, ked sme vybrali kabel tak z toho jednoho samcoveho spoja vypadol kolik :-(((( tomu sa hovori suciastky z Oravy (pre Philips ich tam vraj vyrabaju, to zas moj akcny priatel kupil rekorder Philips k Panasonicu, takze nemozem vyuzivat Vieru link).
Naposledy upravil lavi : 26.03.08 at 19:57
0 0
kulin kulin

kulin je offline (nepripojený) kulin

Ing. Telekomunikacii, skuska so satelitov, ... ...viac
Samotne nahravanie obrazu bude rovnake Lebo ide o vlastny tuner v rekordery Ale pozeranie filmov z DVD alebo DIVX a XVID bude krajsie Ale zariadenia musia mat obidve HDMI.

Mne sa uz tiez stalo ze ten kolik sa odlomil (a to nebola orava). Kto vie kde tie snuri robia
0 0
lavi lavi

lavi je offline (nepripojený) lavi

ano, myslela som si, ze to tak bude :-) Aj Tv aj DVD je s HDMI, nastastie, lebo ako som pisala, priatel to doniesol este skor ako som problematiku stihla nastudovat ale uz zacinam byt v obraze. ale vdka za objasnenie, lebo aj ked niektore veci viem, ze mam, resp. mam mat, tak nie vzdy viem, na co je to aj dobre :-)

...tak to je pruser s tymi snurami, potom ak aj to funguje, je asi hrosi signal...no skusime to vyreklamovat.
0 0
Lubica H Lubica H

Lubica H je offline (nepripojený) Lubica H

chcela by som pridať naše skúsenosti s digi TV. mali sme 2 roky UPC, ale už to bolo neúnosné - rozšírený balík bez HBO a mesačne 479 SK (a to sme na začiatku platili 250 SK/mes) brat mal akciu a platil o polovicu menej a mal aj HBO. spoločnú anténu na dome nemáme - to vraj nejakí majstri odstránili, keď sa začali zavádzať káblovky - asi aby mali viac kšeftov. tak sme riešili čo a "objavili" sme digi tv. v nadšení som upc odhlásila k 30.11.07 - myslela som si, že digi nám hneď zavedú a že vianoce budeme mať aj s rozprávkami. - omyl, obehli sme všetky 2 firmy na Starej Turej a dozvedeli sme sa o čakacej dobe cca 3 mesiace, poradovníku, momentálne chýbajúcich duálnych zariadeniach (chceli sme na 2 telky) a že v decembri nemontujú. nakoniec manžel "zapracoval" a v januári nám namontovali digi s prijímačom na 2 tv. v celku som spokojná, nejaké prehádzanie programov som nezaregistrovala okrem toho, čo sa podarilo nášmu 1,5 r synovi. ale chcem sa vrátiť k tomu mesačnému výpadku bez tv - bol to asi ten najkrajší mesiac - žiadne správy, traumy z vývoja vo svete, reklamy a navyše, máme doma dosť dvdčiek a dokonca aj vh kaziet a väčšinu programov, čo dávali počas sviatkov v telke, máme, tak to bolo len o tom, že sme si "vylosovali" film a pozreli - niektoré sme už dlhšie nevideli, tak to bolo fajn.

ale aj digi je fajn, za tú cenu nie je o čom.
0 0
lavi lavi

lavi je offline (nepripojený) lavi

no ja som citala na jednom fore, ze cez digi tv ten obraz nie je na plazme a tv nic moc, tak neviem...
skus pozriet napr. sem:
http://www.solideurope.sk/forum/view...2&thread_id=90
napr. citujem:
Nedoporučuji DigiTV, má nekvalitní obraz, dá se na něj dívat jen na televizoru CRT, t.j. s vakuovou obrazovkou - pro LCD a plazmy nevyhovuje
0 0
ucholator ucholator

ucholator je offline (nepripojený) ucholator

DIGI-TV vysiela v malom rozliseni.Ak si niekto mysli,ze prijem programov cez satelit musi byt kvalitny,je na velkom omyle.Na televizoroch(uhlopriecka okolo 55)to je este v poriadku.Horsie je ak si niekto zaobstara nieco z uhloprieckou okolo 100cm.Jeden pan si myslel,ze problem je parabola,(kupil vacsiu)potom konvertor(tiez kupil novy)Potom dal vymenit koaxialny kabel.Proste nechcel verit,ze problem je niekde inde.Ale je to tak.Ak je uz vysielany signal nekvalitny,tak vy doma uz kvalitou nespravite nic.
0 0
lavi lavi

lavi je offline (nepripojený) lavi

tak to suhlas,, cim vyssia uhlopriecka tak tym horsi obraz moze byt, zavisi aj od toho, kde sa TV pozera, a kedy (vzdialenost, cas dna...), to tiez len pisem,co som sa docitala a a ako som pochopila niektore TV su prilis dobre pre v sucasnotsi poskytovane signaly digitalnej TV....ak som pochopila zle, rada budem vyvedena z omylu....ja soms a rozhodla pockat na Orange(una nasej ulici este nie je),m zatial mi vychadza z kablovej ponuky najlepsie, zo satelitu mi odporucali skylink. A este vraj je fajn Satro. a z lokalnych poskytovatelov v BA micronet.
0 0
lavi lavi

lavi je offline (nepripojený) lavi

tak a UPC nam prinasa toto:
medialne.etrend.sk/televizia/sprava.php?sprava=6792
0 0
charlie1967 charlie1967

charlie1967 je offline (nepripojený) charlie1967

My máme DIGI TV už namontované vyše roka,mám zákl.balík plus maďarské programy.Po vypršaní ročnej zmluvy sa nič nestalo,platím nadalej 290+40 Sk.Som celkom spokojný ale mohli by pridať nejaký ten program z CZ:Prima,Nova
0 0
charlie1967 charlie1967

charlie1967 je offline (nepripojený) charlie1967

Prima ani nie je v základnom balíku,mne ide Axn,čt1,čt2,čt24,a ten TXT ide len pri niektorých programoch nie pri všetkých
0 0
kulin kulin

kulin je offline (nepripojený) kulin

Ing. Telekomunikacii, skuska so satelitov, ... ...viac
Digi TV Nam uz od 12.3 nieje schopna dodat pristroje Ze ich nemaju
0 0
mpca mpca

mpca je offline (nepripojený) mpca

bla bla.. koho to zaujíma?
kulin Pozri príspevok
Digi TV Nam uz od 12.3 nieje schopna dodat pristroje Ze ich nemaju
mnoo,, moj znamy caka na pristroj od septembra 2007
0 0
kulin kulin

kulin je offline (nepripojený) kulin

Ing. Telekomunikacii, skuska so satelitov, ... ...viac
No Ale ja cakam ako diler ktory to montuje. A to mi v sklade povedali ze ani oni ich nemaju.
0 0
kulin kulin

kulin je offline (nepripojený) kulin

Ing. Telekomunikacii, skuska so satelitov, ... ...viac
Az dnes16.4 (od 12.4) sme dostali pristroje. Vise meiaca
0 0
IT Solutions IT Solutions

IT Solutions je offline (nepripojený) IT Solutions

mam ich skoro presne rok a len same problemy, nedosledne riesenia, vyhovorky a neochota... Skoncilo to odstupenim od zmluvy
0 0
maroshh maroshh

maroshh je offline (nepripojený) maroshh

Necakajte zazraky od Rumunov,kvalita obrazu najhorsia na trhu a pristup k zakaznikom tiez.
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

No o tom by som pomlcal, ze maju najhorsi obraz (samozrejme porovnavam s upc). Upc ma rozlisenie480x576 a programyy v digi 704x576 uz toto o niecom hovori a meral som aj bitrate u oboch providerov, ale teraz si uz na vysledky nepamatam, ale myslim, ze to bolo cca 1:1. Zato UPC ponuka skoro na kazdy kanal EPG a digi, asi na polovicu programov. Dalej Na astre niesu az take caste vypadky ako na intelsate (dokonca myslim ze na astre niesu ziadne vypadky) a vyzarovaci diagram je urceny hlavne pre strednu a zapadnu europu vid

tu je pre digi transpondery

z toho je vidiet, ze na vych. slovensku je uz treba paraboly o nieco vacsie ako na strednom, ci zap. A na intelsate su aj casto vypadky.
Kazdy provider ma svoje plusy aj minusy, ale myslim si, ze na slovensku este stale rozhoduje cena
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Digi TV majú dve kámošky .Jedna v Topoľčanoch ,jedna v Malackách. Obidve ledva čakajú, kedy im vyprší viazanosť. Samé problémy!
O dosť viacej sa dozvieš na sme.sťažnosti.
http://staznosti.sme.sk/cpas/200/DIG...kia-s-r-o.html
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať