Zavrieť

Porady

www.digi-tv.sk

Poraďáci, chcem sa vás spýtať, či máte niekto skúsenosti so spoločnosťou www.digi-tv.sk . Ponúkajú za 290 SKK (mesačne) 33 slovenských a českých programov v digitálnej kvalite. Za príplatok 310 SKK mesačne navyše Cinemax, HBO a HBO2. Prvé tri mesiace sa neplatí. Digitálny satelit ponúkajú bezplatne do prenájmu. Má s tým niekto skúsenosti, lebo sa mi to dajako nezdá, pri porovnaní napríklad s UPC.
Usporiadat
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

nidoh Pozri príspevok
Vraciam sa k téme DigiTV.Momentálne nemá táto služba na Slovensku po cenovej aj obsahovej stránke,rovnocennú konkurenciu (Myslím tým hlavne vidiek,kde ešte nie sú dostupné optické rozvody signálu.).Používam túto službu pol roka,bez akýchkoľvek výhrad.Čo sa týka skôr spomínaných výpadkov signálu,treba si uvedomiť, že frekvencia signálu zo satelitu môže byť ovplyvnená mrakmi, hustým dažďom a snežením,čo sú len zriedkavé situácie.
Tiež sa treba venovať pečlivému nastaveniu paraboly.Nakoľko sa jedná o digitálne vysielanie,kvalita obrazu je na prevažnej väčšine kanálov výborná.
Môžem len doporučiť.
Ja to obcas sledujem na LCD 19" a celkom sa to da, ale aj na klacickom TV uhlopriecka 70cm je to v pohode, ale predpokladam, ze na kvalitnejsich LCD nad 80cm to bude dost zle
A mimochodom co sa tyka vypadkov, tak pred chvilou bol vypadok, neviem presne na ktorych transponderoch, ale nesiel cinemax a ani hbo (trvalo to ale len par min), vypadok moze byt jak na tvojej strane, tak na strane uplinku, vypadok na druzici je velmi mali predpoklad
0 0
kulin kulin

kulin je offline (nepripojený) kulin

Ing. Telekomunikacii, skuska so satelitov, ... ...viac
Do tych 80 cm je to dore Potom to uz sa zhorsuje. Ale vsetko zavisi od toho ako sa bude nasadzovat HDTV na slovensku (2013) Mozno aj satelity uz budu plne HDTV. Uvidime
0 0
Theo Theo

Theo je offline (nepripojený) Theo

dôchodca
Vypadok ešte trvá:12686 H 27500 3/4
Chyba na uplink u.
Naposledy upravil Theo : 30.06.08 at 19:08
0 0
Theo Theo

Theo je offline (nepripojený) Theo

dôchodca
Braňo Pozri príspevok
Poraďáci, chcem sa vás spýtať, či máte niekto skúsenosti so spoločnosťou www.digi-tv.sk . Ponúkajú za 290 SKK (mesačne) 33 slovenských a českých programov v digitálnej kvalite. Za príplatok 310 SKK mesačne navyše Cinemax, HBO a HBO2. Prvé tri mesiace sa neplatí. Digitálny satelit ponúkajú bezplatne do prenájmu. Má s tým niekto skúsenosti, lebo sa mi to dajako nezdá, pri porovnaní napríklad s UPC.
Trošku by som poopravil_ Prvé tri mesiace neplatiť-to už neplatí-vsťahuje sa to len na ten mesiac,v ktorom sa prevádza montáž.Ale novinka je zaujímavá:
tz.DUAL BOX za jeden poiplatok /290,-/ sa dá sledovať rôzny TV program,aj vďaka duálneho LNB v dvoch miestnostiach.
Porovnanie s UPC- myslím,že cenove sa nedá,ale v kvalite jednoznačne je UPC lepšie./Vysielajú z 19,2 E-Astra/
0 0
Theo Theo

Theo je offline (nepripojený) Theo

dôchodca
kulin Pozri príspevok
Tak to je zaujimave lebo v BB som pocul ze staci 10 cm koaxu s okna a uz chitaju na tom DVB-T
Nechitajú,ale chytajú
0 0
jamessan jamessan

jamessan je offline (nepripojený) jamessan

Digi nikdy viac!!! Nech sa s ich pristupom spakuju spat do Rumunska odkial prisli.Nehorazny pristup k zakaznikovi, monteri ktorych splasili asi na urade prace, stale vypadky signalu.... jednoducho neskutocne!!!!

Uz mam UPC Direct za 399 mesacne, bez cakania!!! Vo firme v Trnave som spisal zmluvu za 3dni prisiel kurier s prijimacom a kartou a este v ten isty den mi to montaznici namontovali a ozivili na tri TV s jednou kartou, len som si musel kupit ku kazdemu TV vlastny prijimac.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

jamessan Pozri príspevok
Digi nikdy viac!!! Nech sa s ich pristupom spakuju spat do Rumunska odkial prisli.Nehorazny pristup k zakaznikovi, monteri ktorych splasili asi na urade prace, stale vypadky signalu.... jednoducho neskutocne!!!!

Uz mam UPC Direct za 399 mesacne, bez cakania!!! Vo firme v Trnave som spisal zmluvu za 3dni prisiel kurier s prijimacom a kartou a este v ten isty den mi to montaznici namontovali a ozivili na tri TV s jednou kartou, len som si musel kupit ku kazdemu TV vlastny prijimac.
TO ma zaujíma - 3TV na jednu kartu. A čo ťa stáli tie prijímače navyše?

Ja mám doma tiež 3 TV prijímače a zatiaľ mám klasickú káblovku UPC, ktorú nie je problém rozdvojiť.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
jamessan Pozri príspevok
Digi nikdy viac!!! Nech sa s ich pristupom spakuju spat do Rumunska odkial prisli.Nehorazny pristup k zakaznikovi, monteri ktorych splasili asi na urade prace, stale vypadky signalu.... jednoducho neskutocne!!!!

Uz mam UPC Direct za 399 mesacne, bez cakania!!! Vo firme v Trnave som spisal zmluvu za 3dni prisiel kurier s prijimacom a kartou a este v ten isty den mi to montaznici namontovali a ozivili na tri TV s jednou kartou, len som si musel kupit ku kazdemu TV vlastny prijimac.
To nemyslis važne. Mam objednanu montaž na zaciatok septembra.
Je to naozaj tak ako píšeš? Da sa to zovšeobecniť, ta tvoja skusenosť?
Ved maju čakacie lehoty 2 mesiace!
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

jamessan Pozri príspevok
Uz mam UPC Direct za 399 mesacne, bez cakania!!! Vo firme v Trnave som spisal zmluvu za 3dni prisiel kurier s prijimacom a kartou a este v ten isty den mi to montaznici namontovali a ozivili na tri TV s jednou kartou, len som si musel kupit ku kazdemu TV vlastny prijimac.
Aky montaznici ? oficialny ? lebo co viem, tak digi davaju asi na 2 TV (dvojtunerovy receiver) k druhemu ide cidlo a prepinas len pomocou DO v tom istom receivery.
UPC davaju nejake starsie filipsi 6010 (alebo take nieco) je tam vzadu aj RJ11 (myslim na analogovy modem (niekdajsie objednavanie PAY TV cez telefon)), ale zeby to pouzivali na sharing ??
Napis ake mas receivery, inak ti asi neuverim
0 0
jamessan jamessan

jamessan je offline (nepripojený) jamessan

Fero11 Pozri príspevok
Aky montaznici ? oficialny ? lebo co viem, tak digi davaju asi na 2 TV (dvojtunerovy receiver) k druhemu ide cidlo a prepinas len pomocou DO v tom istom receivery.
UPC davaju nejake starsie filipsi 6010 (alebo take nieco) je tam vzadu aj RJ11 (myslim na analogovy modem (niekdajsie objednavanie PAY TV cez telefon)), ale zeby to pouzivali na sharing ??
Napis ake mas receivery, inak ti asi neuverim
Asi to tu niekto nepochopil. Kludne si cakajte na digi premna zamna aj pol roka. Jasne som napisal ze mam UPC direct. Dokupil som si 3x AB IPBOX 200 za 4990 kus, prepojili to cez LAN a karta je iba v jednom z nich.Takto sa to da zevraj spravit az na 6 prijimacov. Verit mi nemusite lenze ja mam ozaj UPC na troch TV a platim iba jeden pausal.
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

jamessan Pozri príspevok
Vo firme v Trnave som spisal zmluvu za 3dni prisiel kurier s prijimacom a kartou a este v ten isty den mi to montaznici namontovali a ozivili na tri TV s jednou kartou, len som si musel kupit ku kazdemu TV vlastny prijimac.
Samozrejme ze som to pochopil, mam v tom jasnejsie ako ty (som ti napisal, pokial nenapises ake mas receivery, tak ti neuverim) a oficialny montaznici to asi neboli, teda mozno boli, ale moc s upc nespolupracuju, lebo je to trestne (nelegalne) a nieze sa to da spravit na 6 receiverov, ale da sa to spravit na x receiverov
0 0
kudzo kudzo

kudzo je offline (nepripojený) kudzo

a co ta ponuka ..tusim za nieco menej ako 7000 a je v tom karta (svk + cz programy) ziadne dalsie poplatky
0 0
jamessan jamessan

jamessan je offline (nepripojený) jamessan

Fero11 Pozri príspevok
Samozrejme ze som to pochopil, mam v tom jasnejsie ako ty (som ti napisal, pokial nenapises ake mas receivery, tak ti neuverim) a oficialny montaznici to asi neboli, teda mozno boli, ale moc s upc nespolupracuju, lebo je to trestne (nelegalne) a nieze sa to da spravit na 6 receiverov, ale da sa to spravit na x receiverov

Preco by to malo byt trestne? Precitaj si toto:
Všeobecné podmienky spoločnosti UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o. na poskytovanie služby UPC Direct
7.4 Užívateľ sa zaväzuje užívať Službu výhradne pre svoju potrebu a nie je oprávnený k akémukoľvek inému využitiu Služby bez predchádzajúceho písomného súhlasu Poskytovateľa. Užívateľ nie je oprávnený najmä zdieľať Službu s treťou osobou, umožniť bezplatné alebo komerčné užívanie Služby tretej osobe. Užívateľ je oprávnený umožniť bezplatné využívanie Služby iba blízkym osobám (§ 116 Občianskeho zákonníka).Užívateľ nesie zodpovednosť za škodu vzniknutú v dôsledku neoprávneného užívania Služby treťou osobou. V prípade porušenia povinností ustanovených v Podmienkach vrátane tohto odseku je Poskytovateľ oprávnený účtovať Užívateľovi zmluvnú pokutu vo výške podľa Tarify za každé také porušenie a Užívateľ je povinný ju zaplatiť. Právo Poskytovateľa na náhradu škody aj vo výške presahujúcej túto zmluvnú pokutu tým nie je dotknuté.
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Jednoducho je to nelegalne !! (ale ak to mas v ramci LAN, tak sa daju zdielat data s karty pre desiatky uzivatelov, no je mozne to zdielat aj po sieti internet, co je verejna siet a tam je to uz lahsie odhalitelne ako v LAN). Tiez s tym robim takze mam okolo toho viac info
0 0
ANNAP ANNAP

ANNAP je offline (nepripojený) ANNAP

ide Vám program FILM BOX , mne sa stratil a neviem ho dostat nazad.........
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
ANNAP Pozri príspevok
ide Vám program FILM BOX , mne sa stratil a neviem ho dostat nazad.........
zatiaľ máme 2 x AXN namiesto FILM BOX pridali AXN
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

jj nieco menili na transponderoch, aktualny prehlad je tu http://www.lyngsat.com/packages/digi.html
0 0
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

Prosím niekoho kto by mi dal vedieť, na ktorú svetovú stranu je otočený tanier antény pri príjme cez digi tv?
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

ANNAP Pozri príspevok
ide Vám program FILM BOX , mne sa stratil a neviem ho dostat nazad.........
... len vydržte, dajú nám STV3 čo nevidieť...
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
VladoaKatka Pozri príspevok
... len vydržte, dajú nám STV3 čo nevidieť...

Katka, len aby.


U mňa je teraz ten problém, že veľmi zle sa pozerá STV 1. Mám LCD 94 cm a keď pozerám na STV 1, je to jedno čo to je, tak mi stále ten obraz sám od seba prepína zo 4:3 na 16:9.
Prosím vás, má taký problém ešte niekto?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať