Zavrieť

Porady

www.digi-tv.sk

Poraďáci, chcem sa vás spýtať, či máte niekto skúsenosti so spoločnosťou www.digi-tv.sk . Ponúkajú za 290 SKK (mesačne) 33 slovenských a českých programov v digitálnej kvalite. Za príplatok 310 SKK mesačne navyše Cinemax, HBO a HBO2. Prvé tri mesiace sa neplatí. Digitálny satelit ponúkajú bezplatne do prenájmu. Má s tým niekto skúsenosti, lebo sa mi to dajako nezdá, pri porovnaní napríklad s UPC.
Usporiadat
mpca mpca

mpca je offline (nepripojený) mpca

bla bla.. koho to zaujíma?
m.hladka Pozri príspevok
Pretože v KE UPC uvádza digitálnu TV Digital MMDS a preto končia s doterajším vysielaním k 30.9. a od 1.10. sme už vypnutý. Nechali nám zatiaľ len 4 programy STV1, 2 Markíza a Joj s mesačným poplatkom ako doteraz na 3 mesiace, potom s novým produktom bude aj nová cena. Ďalej sa v liste píše: "Vážený zákazník, ak do 15.10.2008 nepríjmete ponuku na prechod na digitálnu TV, týmto listom spoločnosť UPC ... k 15.10.2008 odstupuje od zmluvy o pripojení v rozsahu poskytovania služby retransmisie z dôvodu technickej neuskutočntieľnosti poskytovania analógovej služby retransmisie po tomto dátume".
Takže tak sme dopadli.
Lenže ja som nechcela meniť služby, ale inú možnosť nemáme. Mne káblovka vyhovovala, vysolila som za to pred pár rokmi 14 tis.Sk.
To je ta "digitalizacia",, jednoducho UPC prestane poskytovat sluzbu "Káblova televízia" a začne poskytovať službu "UPC Digital" v konečnom dôsledku je to vymena starych vysielačov(a co ja viem este coho vsetkeho) za nove. Politika UPC je logicka nebudu prevadzkovat dve "siete" vysielačov ale len novu, preto na moznost bud prijat ponuku alebo zmenit poskytovatela televizneho signalu. Tak mate este 14 dni sa rozhodnut ci ostanete pri UPC alebo prejdete k inemu poskytovatelovi (T-com, Orange, DigiTv, SkyLink,Gital...).
Prajem dobry a vhodny vyber za rozumnu cenu.
0 0
Miroslavkas Miroslavkas

Miroslavkas je offline (nepripojený) Miroslavkas

My to máme už asi tretí rok a beží to fajn. Príjem je síce len na 80%, lebší sa chytiť nedal, ale necítiť to. V každom okrese sú na to dealeri, ktorí to prídu namontovať a podpisuješ prevzatie a zmluvu až ked všetko nastavia. To znamená, že ak nechytia dobrý príjem, nemusíš to vziať. Pred tými troma rokmi bola tiež taká akcia, že prvé 3 mesiaca zdarma, ale zaviazať sa musíš na jeden rok. Všetko bolo inak zadara. Neklamali, tak to naozaj bolo a ten rok ubehol ako voda. Potom prišli s novou ponukou, že za tých 299,- Sk mesačne poskytnú tzv. duobox, pričom je jedna parabola, ale dva boxi. Jeden box je riadny a druhy iba taka mala škatuľka ako myš na počítač. Na každom televízore pritom môžeš pozerať iný program. Takže sme si to zobrali a je to fajn.
0 0
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
Ďakujem za vysvetlenie, lebo som bola z toho mimo. Dúfam, že to dobre dopadne. Nikdy som si nemyslela, že sa zapojím do tejto témy. Ešte raz ďakujem.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
No v pondelok to maju prist montovat. Po 3 mesiacoch od objednavky.
Vraj tanier musi mat "vyhlad" na juhozapad. To prečo? nevyznam sa v tom.
0 0
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

...žeby kvôli satelitu?
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

duves Pozri príspevok
No v pondelok to maju prist montovat. Po 3 mesiacoch od objednavky.
Vraj tanier musi mat "vyhlad" na juhozapad. To prečo? nevyznam sa v tom.
Pretoze, vsetky geostacionarne druzice su nad rovnikom, tak preto na juh a na zapad preto, lebo intelsat je na pozicii 1 stupen zapadne, takze teoreticky staci povedat, vyhlad na juh
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
A musi byt priamy vyhlad na oblohu tym smerom? Alebo blok vycnelku domu nevadi?
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

No ak je v ceste medzi parabolou a druzicou, tak samozrejme vadi, to sa musi vidiet, neda sa to takto povedat, ked to clovek nevidi
0 0
Dada Dada

Dada je offline (nepripojený) Dada

Idem dávať výpoveď zmluvy k 31.10.08, lebo máme teraz dual a singel chcem zrušiť. Ako je to so SIPOm? Zaplatím posledný krát za október? A zrušia oni SIPO, či ho mám zrušiť ja? Neviete ako to chodí pri rušení zmluvy? Čo všetko sa im vracia a tak? Ďakujem.
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

Dada, ak myslíš služby verejnosti platené cez SIPO, tak tie platíš za odberné miesto elektrickej energie, nie či sleduješ alebo používaš TV.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Dada Pozri príspevok
Idem dávať výpoveď zmluvy k 31.10.08, lebo máme teraz dual a singel chcem zrušiť. Ako je to so SIPOm? Zaplatím posledný krát za október? A zrušia oni SIPO, či ho mám zrušiť ja? Neviete ako to chodí pri rušení zmluvy? Čo všetko sa im vracia a tak? Ďakujem.
Platba cez SIPO-myslíš zrušenie platby za TV(100 sk)?

Ten poplatok musíš platiť,či máš kábel,alebo vlastnú anténu alebo hocičo iné.Aj keď bývaš na činžiaku,alebo v RD.
0 0
lukas660 lukas660

lukas660 je offline (nepripojený) lukas660

zdravim ta brano,
mam znameho co za 3500 sk preda pristroj aj z tanierom (uplne nove,pristroj ilusion)je to prepalene digi tv,mesacne neplatis nic akurat raz za 2 mesiace musis zadat kody z netu.je to super mam 46 sk+cz programov (take najzaujimavejsie HBO,HBO2,HBO comedy, nova cinema,discovery,viasat explorer,halmark,cinemax)
je to parada kukam do nemoty
0 0
Dada Dada

Dada je offline (nepripojený) Dada

Nie, nemyslela som služby verejnosti. Myslela som platbu, čo mi SIPOm odchádza za DIGI TV. Veď sme v téme DigiTv. Zaujíma ma, či si to mám sama odhlásiť, či to zrušia oni v DIGI. A všetko okolo výpovede zmluvy s DIGI, ak má niekto takú skúsenosť.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Dada Pozri príspevok
Nie, nemyslela som služby verejnosti. Myslela som platbu, čo mi SIPOm odchádza za DIGI TV. Veď sme v téme DigiTv. Zaujíma ma, či si to mám sama odhlásiť, či to zrušia oni v DIGI. A všetko okolo výpovede zmluvy s DIGI, ak má niekto takú skúsenosť.
Oni to robia na SIPO? Maju recht. Lebo tak ak nezaplatis komplet sumu na účte, je dotyčny odberatel neplatic: za plyn, za rohlas, Tv....atd atd.

Vyzvu na inkaso riesi vzdy ten, co si uplatnuje pohladavku. Na ustredi pošty by na tvoju vyzvu nik nereagoval.
0 0
Theo Theo

Theo je offline (nepripojený) Theo

dôchodca
Dada Pozri príspevok
Nie, nemyslela som služby verejnosti. Myslela som platbu, čo mi SIPOm odchádza za DIGI TV. Veď sme v téme DigiTv. Zaujíma ma, či si to mám sama odhlásiť, či to zrušia oni v DIGI. A všetko okolo výpovede zmluvy s DIGI, ak má niekto takú skúsenosť.
Aj odísť z Digi je trochu problém.Skúsim v skratke:1,treba poslať výpoveď zmluvy s Digi Sk.Doba výpovede začína plynúť prvý deň po nasledujúcom mesiaci.Je samozrejme lepšie dať výpoveď doporučene./ináč sa budú naťahovať s termínom atď.../Od digi má prísť do skončenia zmluvy akceptácia výpovede./Zatial sa nič nedeje-pozeráš ďalej/Po nedefinovateľnej dobe príde list v ktorao oznámia,kde a kedy máš odovzdať komplet set ./Teda aj parabolu,LNB,prijímač-kábel asi nepýtajú/Kačký deň od uplynutia mesačnej výpovede do odovzdania kompletu pozeráš už bez platenia!Ono ti nič nezrušia-musíš sama zrušiť platby.Výpoveď bez sankcií je možná vtedy,ak doba od uzavretia zmluvy dosiahla 1 rok a viac.
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Theo Pozri príspevok
Aj odísť z Digi je trochu problém.Skúsim v skratke:1,treba poslať výpoveď zmluvy s Digi Sk.Doba výpovede začína plynúť prvý deň po nasledujúcom mesiaci.Je samozrejme lepšie dať výpoveď doporučene./ináč sa budú naťahovať s termínom atď.../Od digi má prísť do skončenia zmluvy akceptácia výpovede./Zatial sa nič nedeje-pozeráš ďalej/Po nedefinovateľnej dobe príde list v ktorao oznámia,kde a kedy máš odovzdať komplet set ./Teda aj parabolu,LNB,prijímač-kábel asi nepýtajú/Kačký deň od uplynutia mesačnej výpovede do odovzdania kompletu pozeráš už bez platenia!Ono ti nič nezrušia-musíš sama zrušiť platby.Výpoveď bez sankcií je možná vtedy,ak doba od uzavretia zmluvy dosiahla 1 rok a viac.
btw , viem od znamych, ze ak to neposles doporucene, tak ako keby si to ani neposlala
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

lukas660 Pozri príspevok
zdravim ta brano,
mam znameho co za 3500 sk preda pristroj aj z tanierom (uplne nove,pristroj ilusion)je to prepalene digi tv,mesacne neplatis nic akurat raz za 2 mesiace musis zadat kody z netu.je to super mam 46 sk+cz programov (take najzaujimavejsie HBO,HBO2,HBO comedy, nova cinema,discovery,viasat explorer,halmark,cinemax)
je to parada kukam do nemoty
To je dnes uz dost bezna vec, az na ten ilusion, pouziva to sice emu, ale o par tyzdnov/mesiacov prejdu na zabezpecenu Nagru3 a ten ilusion mozes pouzivat napr na FTA programy + nejake co este idu v emu a mozno este nieco cez origos karty, ked to ma voec nejaky CI (moc tieto receivery nestudujem)
0 0
daduc daduc

daduc je offline (nepripojený) daduc

môžeme na digi-tv chytať nový program joj plus ?
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

zatial nie
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Fero11 Pozri príspevok
zatial nie
Fero11, ty si taký zbehlý v týchto veciach, nevieš náhodou kedy DigiTV to spustí?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať