Zavrieť

Porady

www.digi-tv.sk

Poraďáci, chcem sa vás spýtať, či máte niekto skúsenosti so spoločnosťou www.digi-tv.sk . Ponúkajú za 290 SKK (mesačne) 33 slovenských a českých programov v digitálnej kvalite. Za príplatok 310 SKK mesačne navyše Cinemax, HBO a HBO2. Prvé tri mesiace sa neplatí. Digitálny satelit ponúkajú bezplatne do prenájmu. Má s tým niekto skúsenosti, lebo sa mi to dajako nezdá, pri porovnaní napríklad s UPC.
Usporiadat
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

nechapem, co myslis pod pojmom celozivotna karta. Co sa tyka skylinku, tak karta nieje celozivotna. Karta je odblokovana na zakladne programy dozivotne (resp. pokial stanice neukoncia vysielanie) a ostatne programy su platene.
Urcite sa da digi predplatit aj na dlhsiu dobu, ale to by som radsej nerobil
0 0
Theo Theo

Theo je offline (nepripojený) Theo

dôchodca
5703316949 Pozri príspevok
Digi ma v podstate dobry prijem iked sem tam sa na sekundu rozpada ale nie je to nic vazne .Ja by som sa chcel dozvediet od odbornikov ci ma digi celozivotnu kartu skylink ma
ANI najväčší optimista v EU by si nepredplatil Digi kartu na viac ako 2 roky!
/Dá sa vopred uhradiť 12 mesiacov.
0 0
ucholator ucholator

ucholator je offline (nepripojený) ucholator

5703316949 Pozri príspevok
Digi ma v podstate dobry prijem iked sem tam sa na sekundu rozpada ale nie je to nic vazne .Ja by som sa chcel dozvediet od odbornikov ci ma digi celozivotnu kartu skylink ma
No ja by som to napisal trosku inak.Digi-tv si mysli,ze vsetci pouzivame este TV z uhloprieckou 55 a mensou,pretoze vysielanie v tak malom rozliseni je katastrofa.Urcite mi daju za pravdu ti co vlastnia TV z vecsou uhloprieckou.Obraz je otrasny.
0 0
mpca mpca

mpca je offline (nepripojený) mpca

bla bla.. koho to zaujíma?
V jedndej krcme maju LCD z uhloprieckou 104cm a ked pozerame hokej na stv3 cez digi tak ani puk nevidno
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

my mame doma panas***c viera 107, ale plasmu (LCD sa na upc ani digi fakt nehodi (LCDecka su vyborne na HD ci uz DVB, alebo blue ray)). Preto som vzal plasmu, lebo nasi cumia hlavne na digi a upc, ale momentalne presli na sky/cs link, fakt je tam krajsi obraz (i ked upc a digi sa na plasme v pohode daju pozerat)
0 0
Devu Devu

Devu je offline (nepripojený) Devu

prosim vas a ma to digi vlastne tu primu alebo nie---- citala som aj historiu zachytila som v 2007 planovanie primy ale nenasla som ci nakoniec je ani cennik platny od teraz v digi to neuvadza ze by mal primu, akurat totiz uvazujem ci sa mam rozhodnut pre skylink alebo digi.... jedine programy ktore budem potrebovat je stv, joj prima markiza.......... dakujem za radu.
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

skylink
0 0
Theo Theo

Theo je offline (nepripojený) Theo

dôchodca
Súhlasím s Ferom.Ak chceš pozerať len tie uvedené/aj tak ich budeš mať viac/TV kanály.Je to:kvalitatívne lepšie,vybavenie jednoduchšie,možnosť priplatenia si niekoľkých iných kanálov aj cez net.Stačí jednoduchý sat.prijímač a karta Sky link-pozri aj na ich web.stránku.
0 0
jany186 jany186

jany186 je offline (nepripojený) jany186

Zdravim, Ja sa len chcem opitat kde sa zadavaju Kody dakujem
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

1. Ide o to aky mas receiver
2. Ci vobec podporuje emu
3. Je to nelegalne
0 0
Theo Theo

Theo je offline (nepripojený) Theo

dôchodca
jany186 Pozri príspevok
Zdravim, Ja sa len chcem opitat kde sa zadavaju Kody dakujem
Keby si sa opýtal a nie opítal,aj by sme povedali...
0 0
Farkaš Farkaš

Farkaš je offline (nepripojený) Farkaš

žena
Máme digi tv už dva roky a sme spokojní. Zo začiatku nás hnevalo, že sme si nastavili programy a po čase to všetko preskočilo späť na továrenské nastavenia. Boli sme z toho na nervy, ale potom sme si na internete našli návod, ako to spraviť, aby programy zostali zakódované tak, ako sme ich chceli mať. Postupovali sme podľa návodu a digi tv už nemá chybu.
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

funguje cez digi tv aj "tv doma" ?
0 0
kero64 kero64

kero64 je offline (nepripojený) kero64

janaGT Pozri príspevok
funguje cez digi tv aj "tv doma" ?
Toto je nekompletný zoznam šíriteľov TV-DOMA.
tvdoma.jpg  
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Ja som to dnes skusal susede ladit, hned to naslo a funguje to, ale je to cez emu, nie origos, ale origos by malo tiez fungovat
0 0
marco2233 marco2233

marco2233 je offline (nepripojený) marco2233

Ja to pouzivam uz skoro 2 roky a ide to v pohode len mam problem ak su silne burky to vypadava ale inak je to OK a za 290SKK mam kopu programov...ale niektore su trosku ine aku u UPC.. napriklad Digi ma Discovery CE... nieje to Discovery ako u UPC na ktory mas aj program CE je madarsky i ked pocesteny ale nedrzi sa programu ktory je normalne v programe ale inak je to v pohode

TV doma som este nenaladil.. nobol cas ale Digi pokial viem ma vysielat aj TV Doma
0 0
Theo Theo

Theo je offline (nepripojený) Theo

dôchodca
marco2233 Pozri príspevok
Ja to pouzivam uz skoro 2 roky a ide to v pohode len mam problem ak su silne burky to vypadava ale inak je to OK a za 290SKK mam kopu programov...ale niektore su trosku ine aku u UPC.. napriklad Digi ma Discovery CE... nieje to Discovery ako u UPC na ktory mas aj program CE je madarsky i ked pocesteny ale nedrzi sa programu ktory je normalne v programe ale inak je to v pohode

TV doma som este nenaladil.. nobol cas ale Digi pokial viem ma vysielat aj TV Doma
TV Doma /aj iné nové/naladíš na 12531V 23340 3/4
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

Theo Pozri príspevok
TV Doma /aj iné nové/naladíš na 12531V 23340 3/4
a ako to mám naladiť?
0 0
Anja111 Anja111

Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

janaGT Pozri príspevok
a ako to mám naladiť?
Tak toto by zaujímalo aj mňa...
0 0
Aljok Aljok

Aljok je offline (nepripojený) Aljok

janaGT Pozri príspevok
a ako to mám naladiť?
Citát zo stránky doma.markiza.sk :
Ak ste zákazníkmi spoločnosti Digi TV, odporúčame vám pri vyhľadávaní televízie DOMA spustiť automatické ladenie. Kanál našej televízie sa vám objaví pod identifikáciou DOMA.

http://doma.markiza.sk/clanok-505490-vitajte-doma
Naposledy upravil Aljok : 05.09.09 at 09:59 Dôvod: doplnenie
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať