Zavrieť

Porady

www.digi-tv.sk

Poraďáci, chcem sa vás spýtať, či máte niekto skúsenosti so spoločnosťou www.digi-tv.sk . Ponúkajú za 290 SKK (mesačne) 33 slovenských a českých programov v digitálnej kvalite. Za príplatok 310 SKK mesačne navyše Cinemax, HBO a HBO2. Prvé tri mesiace sa neplatí. Digitálny satelit ponúkajú bezplatne do prenájmu. Má s tým niekto skúsenosti, lebo sa mi to dajako nezdá, pri porovnaní napríklad s UPC.
Usporiadat
Anja111 Anja111

Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

Aljok Pozri príspevok
Citát zo stránky doma.markiza.sk :
Ak ste zákazníkmi spoločnosti Digi TV, odporúčame vám pri vyhľadávaní televízie DOMA spustiť automatické ladenie. Kanál našej televízie sa vám objaví pod identifikáciou DOMA.

http://doma.markiza.sk/clanok-505490-vitajte-doma
Ďakujem. Idem to vyskúšať...
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Bohuzial nevlastnim receiver od spolocnosti digi, ale vo vseobecnosti sa to robi takto.
Treba ist do nastavenia (setup, setting ...), tam vyhladat moznost hladanie kanalov (search channels ....) moze byt manualne, alebo automaticke....
Ak si netrufate na manualne, tak treba vybrat automaticke, predpokladam, ze to prescanuje vsetky transpondery cez ktore vysiela digi.
Ak date manualne, tak doma je na transpondery 310XL.
Parametre pre doma su
Frekvencia: 12531 MHz
Polarizacia: V-Vertikalna
Sym. rychlast: 23340
FEC: 3/4
0 0
Anja111 Anja111

Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

Aljok Pozri príspevok
Citát zo stránky doma.markiza.sk :
Ak ste zákazníkmi spoločnosti Digi TV, odporúčame vám pri vyhľadávaní televízie DOMA spustiť automatické ladenie. Kanál našej televízie sa vám objaví pod identifikáciou DOMA.

http://doma.markiza.sk/clanok-505490-vitajte-doma
Podarilo sa...
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

a nepoprehadzujú sa mi tým ostatné programy?
0 0
Anja111 Anja111

Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

janaGT Pozri príspevok
a nepoprehadzujú sa mi tým ostatné programy?
Mne sa nepoprehadzovali...
0 0
mp4 mp4

mp4 je offline (nepripojený) mp4

ani mne
0 0
sbska sbska

sbska je offline (nepripojený) sbska

Zdravím.
Som prekvapený, že niekto je spokojný s DIGI TV. Ja som mal DIGI TV viac ako dva a pol roka. Pršalo, bol vietor, mrzlo, televízia prestala fungovať. Veľakrát, napr. na Veľkú noc, prestala fungovať aj bez verta, dažďa. Bolo treba volať na dispečing - v korunách 6 Sk za minútu. Pokazil sa setopbox, technikom zaplatiť 11,95 € - za to, že DIGI TV dáva poondenú rumunské zariadenia. Uznali, že mi neposkytovali službu a že mi dajú kompenzáciu, ale iba na papieri. Sťažoval som sa, posielal reklamácie, ani neodpísali. Budem sa s nimi súdiť. Išiel som na skylink. Jednorázovo zaplatil 235 €, mám - zatial, naladených viac než 3OO programov.
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

sky a cs link je fajn riesenie, mas moznost jednorazoveho poplatku a zaklad mas potom zadarmo (kde u digi, alebo upc nehrozi, tam musis platit stale) ale samozrejme su aj alternativy doplatit si nejake balicky dalsich programov, ktore nenajdes ani v digi, ani v upc, filmbox/plus/nostalgia ....
0 0
freelover freelover

freelover je offline (nepripojený) freelover

Mam digi_tv vyše 2 rokov na 2TV.Zatial žiadny važny problem.Akurát ten ich box je nekvalitny a hreje sa.Inak za tie prachy veľka spokojnost.
Myslim že za 290sk nic lepšie nie je.
Sky link nechcem.Su tam programi (SK/CZ) ktore pozerám minimálne (chytim ich aj na antenu) a zvyšok su zahranične oničom.Ked nemám mat discovery,animal planet , spectrum a pod. v reči ktorej rozumiem nech nemám radšej nič.
Su tu aj lacnejšie riešenia ale stále hladat kody ma nebavy a len panbožko vie dokedy to pojde.
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

pojde to este dlho, lebo este nikomu nevymenili box a kartu N3 a N2 mozu odpojit pokial bude mat aj posledny abonent vymenenu kartu
0 0
sbska sbska

sbska je offline (nepripojený) sbska

freelover Pozri príspevok
Mam digi_tv vyše 2 rokov na 2TV.Zatial žiadny važny problem.Akurát ten ich box je nekvalitny a hreje sa.Inak za tie prachy veľka spokojnost.
Myslim že za 290sk nic lepšie nie je.
Sky link nechcem.Su tam programi (SK/CZ) ktore pozerám minimálne (chytim ich aj na antenu) a zvyšok su zahranične oničom.Ked nemám mat discovery,animal planet , spectrum a pod. v reči ktorej rozumiem nech nemám radšej nič.
Su tu aj lacnejšie riešenia ale stále hladat kody ma nebavy a len panbožko vie dokedy to pojde.
Si prvý a asi jediný, od koho som čítal pochvalu na DIGI TV. Musíš mať echt anténu, ke%d na %nu chytíš Barrandov, Novu cinema atď. Pora%d, potrebujem na chalupu.
0 0
smutok smutok

smutok je offline (nepripojený) smutok

Som bývalá zdravotná sestra,na invalidnom dochodku.V roku 2007 som stratila syna/22r./,mám dcéru 21 r.na VŠ.Mám dobrého manžela.Svoju rodinu milujem a som schopná pre nich aj...! ...viac
Aj u nás to ide bez problémov.Máme Digi od apríla 2007.Ten pán čo nám montoval hovoril,že to nepojde,nevedel tam nájsť niektoré programy....Týždeň obraz kockoval.Potom sa toho chytil moj milovaný a odvtedy to frčí a fičí.Podotýkam manžel je nevidiaci.
0 0
jurco286 jurco286

jurco286 je offline (nepripojený) jurco286

ja to mAM UZ 2 ROKY A JE TO VYNIKAJUCE INSTALACIA ZDARMA A MESACNE 290SKK
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

chcem sa opytat, ci sa daju cez receivery digi sledovat (naskenovat) aj free programy mimo providera digi
0 0
Theo Theo

Theo je offline (nepripojený) Theo

dôchodca
Fero11 Pozri príspevok
chcem sa opytat, ci sa daju cez receivery digi sledovat (naskenovat) aj free programy mimo providera digi
Dajú sa aj s dualnym boxom,aj solo Hyundai.Dokonca aj na Amose 4W,aj H Birde na 13E.Neskúšal som ďalej,ale má to aj nejaké"polohovadlo" to je asi niečo ako usals.
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

jj dneska som mal prvi raz tento sat doma, videl som tam aj hot bird, aj amos, ale islo mi len o to ci to nieje blokovane na ine kanaly mimo digi a ma to aj DiSeqC. Velmi jednoduche nastavovanie tam je
dik
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..ja mám digi dva roky, prednedávnom mala končiť záruka a tak som dala skontrolovať tú mašinku, kartu a všetko mi urobili do druhého dňa..ale to čo tu vy píšete,tomu vôbec nerozumiem..mám kopu programov, aj navyše, príjem dobrý, ale ako sa dá nájsť program, ktorý nie je v balíku, tak tomu teda nerozumiem...
...toto čo píše THEO:..Dajú sa aj s dualnym boxom,aj solo Hyundai.Dokonca aj na Amose 4W,aj H Birde na 13E.Neskúšal som ďalej,ale má to aj nejaké"polohovadlo" to je asi niečo ako usals...
..čo to znamená?..
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

DIGI sa nachadza na druzici intelsat a nieje tam len digi, ale aj kopec programov napr. canal digital (pre skandinaviu) to je sice na thore, ale ta druzica je tak blizko pri intelsate, ze ich zachytis na jednej pozicii)) a kopec inych solo programov, ktore nepatria pod ziadneho providera (teoreticky)
vid intelsat a tu je thor to je druzica tesne pri intelsate a pozri kolko je tam programov, sice nieje tam vela volnych, ale da sa....
usals, alebo diseqc je to, ze si mozes kupit motor, natocit na iny satelit, napr hot bird a sledovat programy aj tam, alebo dokupis dalsi LNB a diseqc prepinac ...
Naposledy upravil Fero11 : 27.10.09 at 21:40
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..aha..no, ďakujem ti za vysvetlenie..
0 0
jurco286 jurco286

jurco286 je offline (nepripojený) jurco286

jeden moj kamos ma digi a ma i hbo a vsetky ine programy a neplati nic,prepalil cip a hotovo....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať