Zavrieť

Porady

www.digi-tv.sk

Poraďáci, chcem sa vás spýtať, či máte niekto skúsenosti so spoločnosťou www.digi-tv.sk . Ponúkajú za 290 SKK (mesačne) 33 slovenských a českých programov v digitálnej kvalite. Za príplatok 310 SKK mesačne navyše Cinemax, HBO a HBO2. Prvé tri mesiace sa neplatí. Digitálny satelit ponúkajú bezplatne do prenájmu. Má s tým niekto skúsenosti, lebo sa mi to dajako nezdá, pri porovnaní napríklad s UPC.
Usporiadat
TSilvo TSilvo

TSilvo je offline (nepripojený) TSilvo

ale ja za taku sprostost, ako je digi nechcem platit.. ved nagra3 je prelomena..
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

TSilvo Pozri príspevok
ale ja za taku sprostost, ako je digi nechcem platit.. ved nagra3 je prelomena..
No nikto ta nenuti aby si platil
S tou N3 to si ako na to prisiel, alebo kde si to cital ?? To je dobra haluz o to sa uz ani nikto nesnazi aby bola N3 hacknuta (podla mna hacknuta je , ale non public)
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...mám digi a k tomu prípojku na 2 TV..jedna je v telke a fičí krásne a tá druhá je len kábel s takou smiešnou koncovkou, čo vyzerá ako myš na pc..podľa návodu sa tá myš s káblom mala doviesť k druhému TV,a ten by mal už vysielať aj signál zo satelitu digi...ale tá myš nie je pripojená k druhej telke,len leží vedľa,pripojená len na ten originálkábel-ale signál nie je...servisný technik povedal, že tak to má byť,lenže vtedy sme druhú telku nemali, tak sa to neodskúšalo a teraz to nejde a ani servisák sa sem neponáhľa, vraj, keď bude mať čas...ako mám druhú telku pripojiť na to digi?...
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

bohuzial nevidel som nikdy box od digi (chvalabohu ) ale ta myska nieje nic ine ako predlzeny snimac na dialkove ovladanie k druhemu tuneru co je v boxe. Takze tym zabezpecis prepinanie. Este potrebujes doviest k druhemu TV a spracovany signal, to sa robi najcastejsie cez scart, alebo moze byt aj coax. Nahodou som nasiel 2 obrazky kde to mas schematicky znazornene http://www.l222.sk/digi-tv/dualny-pr...l-boxu-hyudai/
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Fero11 Pozri príspevok
bohuzial nevidel som nikdy box od digi (chvalabohu ) ale ta myska nieje nic ine ako predlzeny snimac na dialkove ovladanie k druhemu tuneru co je v boxe. Takze tym zabezpecis prepinanie. Este potrebujes doviest k druhemu TV a spracovany signal, to sa robi najcastejsie cez scart, alebo moze byt aj coax. Nahodou som nasiel 2 obrazky kde to mas schematicky znazornene http://www.l222.sk/digi-tv/dualny-pr...l-boxu-hyudai/
..

..fero,máš 100 bodov...ja som vedela, že tam niečo chýba a podľa toho linku som zistila, že ten ich technik je debo...do druhého prijímača musí ísť tiež koaxiál z tej skrinky..a ten nie je, preto to nejde (debo mi tvrdil, že stačí ten telefonny káblik s myškou..)..ďakujeeeem ti moc...
a prajem krásny deň..
0 0
podhygmin:-) podhygmin:-)

podhygmin:-) je offline (nepripojený) podhygmin:-)

Niekto sa tu zmienoval o kvalite obrazu od UPC pri vacsej uhlopriecke panelu.Ja mam 94cm (37palcov) LCD,obraz nadherny.Zeby cielena kampan od romales DEGES(dig)TV s cielom ziskat pre seba co najviac potencionalnych zakaznikov,ktori casom vytriezveju a olutuju svoj krok,ze si vobec niekedy nieco zacali s DEGES(dig)TV?Opak je pravdou.Mal som moznost porovnavat kvalitu signalu UPC a DEGES(dig)TV.Jednoznacne UPC,DEGES ani nahodou.Otazocka:Ma DEGES TV narast klientov po zakupeni vysielacich prav na premier league?Nasu corgon ligu si mozete strcit,smejdi z DEGE!!!
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no ale ja mám digi už tri roky a signál krásny a problém nikdy nebol...
...a pozerávam iné stanice,zaujímavejšie!..
0 0
podhygmin:-) podhygmin:-)

podhygmin:-) je offline (nepripojený) podhygmin:-)

pepsikova..no ale ja mám digi už tri roky a signál krásny a problém nikdy nebol...
...a pozerávam iné stanice,zaujímavejšie!..

Ale bavime sa o uhlopriecke panelu minimalne 94cm s vyssim rozlisenim.Vobec ma nezaujima CRT-ka s uhloprieckou 55cm.Pozeravas stupidne rumunske telenovely?To tu na sk potom aj tak vyzera.Pride na trh nejaky smejdovy deges a skupi vysielacie prava na premier league.
Naposledy upravil podhygmin:-) : 09.10.10 at 07:54
0 0
linko1 linko1

linko1 je offline (nepripojený) linko1

:-)
ja ich idem zrušiť, stále nám vypadáva signál na niektoré stanice, niektoré sa nedajú pozerať, lebo obraz štvorčekuje... už sme volali asi 3 krát technika .... výjazd technika zakaždým 20 eur... a stále to nie je dobré....
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Tak samozrejme UPC sa s prechodu s Astry na Thor jednoznacne zlepsil. Vsetky programy vysiela v full pal rozliseni 720x576 a BR tiez nieje najhorsi cca od 2,2 - 4mbps mbps priemer tak 2,7mbps. Tiez vela zavisi aj od sat. boxu (nie kazdy box podava na zobrazovac rovnaku kvalitu) a aj kabla hdmi, scart .... UPC ma v ponuke aj nejakych 10-12 HD kanalov, co je uz celkom dost na takeho providera (samozrejme spolupracuje s focusom a canal digital)
PS niekto si jednoducho oblubil digi tv ja do tejto skupiny nepatrim
0 0
tvr25 tvr25

tvr25 je offline (nepripojený) tvr25

DIGI TV čo ja poznám ľudí, tak len kvôli konkrétnym programom ostávajú pri tejto platforme. Konkrétne napríklad kvôli Premier League na Digisporte. Ale treba brať do úvahy aj spoľahlivosť providera v oblasti riešenia problémov záakzníkov a podobne. To už by viac povedal portál staznosti.sme.sk Pre ľudí, čo majú málo peňazí, tak to čo ročne zaplatia za Digi TV, tak by mohli platiť ako splátku na vlastný satelit. Za rok by ho mali zaplatený, je to už v ich vlastníctve a majú 24 programov natrvalo bez poplatkov. Dokonca je tu aj varianta s ročnou kartou. Taký komplet stojí 69.90 euro. TReba popozerať po nete. Napriklad na leopard.sk sa snažia dávať fajn ceny. Pre istotu treba skontrolovať aj inde. V čase písania príspevku som našiel takéto ceny
0 0
ireneaos ireneaos

ireneaos je offline (nepripojený) ireneaos

S UPC mám najhoršie skúsenosti. Do júla mám viazanosť, ale po júli pa-pa-pa. Ešte neviem, akú platformu si urobím, ale jedno je beton isto, a to že s UPC už v živote nechcem mať nič spoločné.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Sused ma zavolal, aby som mu naladil STB od UPC. Dostal to od syna spolu s novou telkou k výročiu, tak chceli konečne pozerať kvalitný obraz (doteraz bol na analógu). Keďže zapájali samoinštaláciou (podľa priloženého návodu), nenaladili nič - stále vyhodilo bez signálu. Ani keď som im ja spustil automatické vyhľadávanie - výsledok bol rovnaký. Nezostávalo mi nič iné, len mu poradiť, aby si zavolal od UPC priamo technika.
Teraz sa podržte: UPC síce všade už púšťalo aj digitál, len u ich prípojky to technici dod****i a akosi ten digitál do ich prípojky nešiel. Museli to znova nastaviť a obraz ako víno.
Pretože to bola chyba UPC, tak promptne im neúčtovali výjazd technika + upravili platbu za neexistujúci digitálny signál za uvedené dni (celkovo 3 dni).
Teda niektorí majú zlé skúsenosti, niektorí dobré.
Ja teda mám s nimi celkom dobré skúsenosti, CA modul mi bol doručený kuriérom do dvoch dní.
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

ireneaos Pozri príspevok
S UPC mám najhoršie skúsenosti. Do júla mám viazanosť, ale po júli pa-pa-pa. Ešte neviem, akú platformu si urobím, ale jedno je beton isto, a to že s UPC už v živote nechcem mať nič spoločné.
Mozem sa opytat ake mas konkretne (zle) skusenosti ??
A este ci mas satelit, alebo kabel ?
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

ireneaos Pozri príspevok
S UPC mám najhoršie skúsenosti. Do júla mám viazanosť, ale po júli pa-pa-pa. Ešte neviem, akú platformu si urobím, ale jedno je beton isto, a to že s UPC už v živote nechcem mať nič spoločné.

Ja mám UPC analog a som spokojný (až na tú cenu..)
0 0
KlidekDIO KlidekDIO

KlidekDIO je offline (nepripojený) KlidekDIO

Braňo Pozri príspevok
A je možné použiť v tom receivery "upravené" karty?
Toto by som tu asi neriešil
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

KlidekDIO Pozri príspevok
Toto by som tu asi neriešil
dobra odpoved, az na jednu malickost, ze sa to pytal pred 5 rokmi
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

dneska máte úplne hrozný obraz cez digi ... včera v pohode ... dnes otras ... žeby mali niečo oni? na stránke nemajú písané nič ... som z toho jeleň
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

V com spociva ten hrozny obraz ??
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
digi sme zrušili, prešli na skylink, krajší obraz, dnes však nejde nič, žeby to bolo mrazom?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať