Zavrieť

Porady

nakupovanie z anglicka

Prosim vas nemate nahodou skusenost s touto firmou http://babyempireuk.tk/ chcela by som si odtial objednat kocik ale bojim sa odoslat peniaze len tak aby som si nebola ista ze ta firma je doverihodna ..Dakujem za kozdu odpoved
arizona mne sa ta stranka vobec nezda doveryhodna. Najdi si kocik radsej cez ebay,alebo nieco znamejsie a doveryhodnejsie
Pravidlá a tipy
 • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
 • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
 • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
  Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
  Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
  Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
  ❤ Buďte priateľskí ❤
  Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
  Usporiadať podľa času

  Chobot je offline (nepripojený) Chobot

  Chobot
  No, tak som sa dnes pozrel na tvoju tému lepšie. Na gúgl mapách som si vyhľadal sídlo tej firmy. Mala by ho mať v budove (v tej bočnej uličke) na obrázkoch.

  Ešte som ťa neodradil?

  Posielať peniaze v hotovosti - to je typické pre podvodné firmy. Ak by bola seriózna a pre tú skupinu ľudí, pre ktorú sú tie kočíky určené, tak by umožnila platiť platobnými kartami.

  A nezdá sa ti podozrivé, že v ponuke majú len 10 kočíkov a 2 ohrádky? To ako keby nejaký indovia ukradli kamión len s týmto tovarom a teraz jeho obsah predávajú cez internet.

  A potom tá cena tých kočíkov - nezdá sa ti podozrivo nízka? (teda myslím danej značky - k cene samotnej ešte nižšie). Veď tento:

  http://www.freewebstore.org/CAMANDAL..._13146361.aspx

  čo u nich stojí 500 libier, stojí bežne cez 1200 EUR!!!:

  http://www.ebay.at/itm/Stokke-Crusi-...item1c402b6ba5

  Alebo tento:

  http://www.ebay.at/itm/Bugaboo-Camel...item19fbca7422

  ktorý používaný predávajú za skoro 900 EUR, by ti nový mali dať za necelých 600 EUR?

  http://www.freewebstore.org/CAMANDAL..._13146183.aspx

  A mohol by som pokračovať ďalšími modelmi.


  Tak pre mňa je to evidentný podvod a na betón by som z tej stránky nič nekúpil.

  Sľúbil som ešte pár slov k samotnej cenovej kategórii kočíkov. Poiaľ otec dieťaťa nie je Branislav Kollár alebo niekto z jeho príjmovej kategórie, tak neviem, prečo pozeráš po takýchto kočíkoch. Matka dieťaťa by mala byť trochu praktická a hospodárna. Toto je prehnaný a zbytočný luxus. Aj pre strednú triedu.

  Kupovať nový kočík je tiež zbytočné a uspokojuje len túžbu mamičky predvádzať sa pred kamarátkami, že má "nový" kočík (a čím drahší, tým lepšie). Úplne postačuje kúpiť aj použitý (napr. po jednom dieťati), aj tak bue používaný len rok - dva a potom sa znovu predá. Nový kočík stratí na cene viac ako tretinu, možno aj polovicu. U prvého dieťaťa (r. nar. 1995) sme mali 3 kočíky, u druhého (2008) sme ich mali 6, všetky okrem golfových palíc boli z druhej ruky.

  Chápem, že najmä u prvorodičiek má rodina potrebu prispieť na nový kočík a očakáva sa, že prvý potomok sa bude voziť v novom, ale ak sa kúpi daný kočík na inzerát, ešte zostane aj na autosedačku.
  Forbes place 21 - 2.jpg  
  Forbes place 21 - 3.jpg  
  Forbes place 21 - 1.jpg  
  1/1

  brodozz je offline (nepripojený) brodozz

  brodozz
  Je tam moznost pladby pay-pal,takze je to uplne v pohode(ak kocik nedorazi pay-pal vrati full tvoju pladbu spet na ucet)
  3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
  Chobot Nie som si istý, ale táto záruka platí iba pri platbe cez PAyPal na stránke eBay. Neviem, či aj za tohoto predajcu garantuje paypal doručenie tovaru.

  Daj link na nejaký dôkaz, alebo obchodné podmienky. Napr. tu sú pomienky ochrany spotrebiteľa na eBay:

  http://pages.ebay.at/help/pay/paypal...rotection.html
  monika1511 No toto je zevraj ich webova stranka http://babyempireuk.tk a napisal mi toto : Nachádzame sa vo Veľkej Británii, a sme loď na celom svete cez FedEx kuriérskou služby a dopravy bude trvať len 2 dni do vašej ruky. Budem vás informovať, že platba bude vykonaná prostredníctvom MoneyGram a spoločnosti účtovník musí potvrdiť platbu skôr, ako on ma pokyn pokračovať zásielky. Zásielka bude trvať 2 dni byť dodané do ruky cez FedEx kuriérskou služby.
  Chobot Ja by som to neriskoval. Ich stránka nie je veľmi dôveryhodná a navyše, ak chcú peniaze posielať MoneyGramom - čo je v podstate zaslanie hotovostných peňazí, tak to smrdí podvodom, v lepšom prípade neserióznosťou. Nemáš záruku. Ako by si riešila prípadnú reklamáciu?
    zbaliť

  nakupovanie z anglicka

  Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

  Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.