Zavrieť

Porady

Elektronická komunikácia s DU

Používam ZEP (za FO), a chcem podávať podania elektronicky za ďalšiu sro. Na DU budem potrebovať nasledovné:-pri podávaní za dalsiu sro potrebujem: Žiadosť o vytvorenie väzby, plnomocenstvo - overené notárom, pridelené ID. Prosím nedalo by sa všetko toto spraviť len ústne do zápisnice, keby konateľ dal do zápisnice, že ma splnomocnuje za spoločnosť na el.komunikáciu s DU, samozrejme pridelené ID mu dám? Musia byť všetky doklady doložené i ja musím byť prítomná, nemôže to podať konateľ?
Dnes som volala na infolinku fin.správy - info o el.službách. Pán mi povedal, že nepotrebujem overenú plnú moc, a keď som sa ho spýtala, či by to mohol ústne do zápisnice dať konateľ, povedal, že na to mi odpovie konkrétny daňový úrad. Neviem, čo mám robiť.
Naposledy upravil Gong : 16.02.15 at 12:35
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Gong Dakujem, volala som a pani mi povedala že stačí žiadosť o vytvorenie väzby. :-)
    avalik

    Elektronická komunikácia s DU

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.