Zavrieť

Porady

Ako najdem investora na moje vynalezy?

Hladam bud investora, alebo spolocnika do mojich vynalezou.
Prvy vynalez je v oblasty zvukovej techniky,ide o 16- kanalovy zvukovy system ktory je uplne iny ako 5,1 a7,1. Moj system pracuje s realitou.funguje vo VF technologii. Mono uz v mojom systeme neexistuje, iba mnohonasobne stereo. Dalsie vynalezy su v oblasty energetiky. A mam este mnoho dalsich prevratnich technologii
Naposledy upravil pates : 17.02.15 at 04:27
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

    pavol54
    číslo vynálezu? názov vynálezu? ochrana vynálezu to všetko musíš mať až potom treba riešiť investorov

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    A máš aj nejaký prototyp, či ukážku alebo prezentáciu? Tak oslov firmy v danej oblasti a urob im prezentáciu. Firma na spracovanie mlieka ti asi tvoj projekt nezasponzoruje.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    pavol54 prečo nie však firma s kávou už predáva aj tričká či mobily, "KDE SÚ PRACHY, TAM JE CESTA" Len aby chlapec nebol sklamaný najrýchlejšie sa kradnú vynálezy
    Chobot Že by bol vylepšil "Pláničkovu metódu"?
    pates Nechcem kontaktovať priamo ľudí v danej oblasti,preto lebo by chceli vedieť konkretnu celu schému ktorú im ja neposkytnem. Veci ktoré tvorím zmenia našu budúcnosť. Napríklad aké užastné by bolo mať vlastnú prenosnú elektrareň mat v domacnostťiach, v autach a podobne. Našiel som cestu ako presadiť toto všetko do sveta. Stojím na smiešnej investicii. Potrebujem súromneho investora na patenty a veci okolo toho. Banky mi nepomôžu. ktokoľvek by vedel možnosť ktorá ma postaví na nohy,nech ma kontaktuje na emailovej adrese pates180@gmail .com odmením sa každému kto pomôže. Výrobky mam vytvorene fungujú, ale je za potreby dotiahnuť niektoré veci ako dizajn, kvalitnejší materiál atd. V mojej dielny sa tvori z ničoho niečo.
      zbaliť

    Ako najdem investora na moje vynalezy?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.