Zavrieť

Porady

Kúpiť nový Citroen C Elysee 1.6 diesel?

Uvažujem o kúpe C Elysée. Čítal a videl som recenzie tohto modelu, takže zhruba tuším čo všetko na tom aute vyrobca ušetril.

Zaujíma ma názor od niekoho kto toto auto používa dlhšiu dobu? Ako je to so spoľahlivosťou tohto auta? Aké su servisné náklady? Kúpil by si podobne zamerané auto ešte raz?
3 komentárov     zbaliť
lujza.j Ides si dobrovolne kupit auto...o ktorom vies,ze vyrobca setril....cize asi ma nejake " muchy"....
sUMO69 Ved to.

Veci na ktorych setril vyrobca a viem o nich z recenzii mi neprekazaju. Teda az na zadne sedadla a ich hlavovu opierku. Ale rad by som vedel o tom, o com sa v rezeniach nepise a ukaze sa to po dhlhodom pouzivani.
lujza.j Tvoj prvy citron?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ozzmozis je offline (nepripojený) ozzmozis

    ozzmozis
    Elysee som kúpil v júli 2013 a po 20 000 km môžem povedať že by som ho kúpil znova..mám ale 1,6 benzín best collection, v skratke je to žihadlo, extrémne pohodlné, miesta na sedenie aj v kufri veľmi veľa, vo výbave mi nič nechýba (má to senzory, tempomat, bluetooth, usb..), spotreba 7,0 ale jazdim len mesto a dialnice..a servis, okrem havarky len garančka po roku...
    arizona 24.02.15 08:04 odstránil(a) z Porady

    Kúpiť nový Citroen C Elysee 1.6 diesel?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.