Zavrieť

Porady

Rozlucka so slobodou v Budapesti

Dobry den,

chystame sa na rozlucku so slobodou v Budapesti pre cca 9 zien. Ale to nie je podstatne. Zaujimali by ma nejake konkretne tipy na ubytovanie (mame zaujem o nejaky samostatny apartman v centre mesta, kde by sme si mohli same varit). Slo by o jednu alebo dve noci cez vikend. Tiez ma zaujima najlepsia alternativa cestovania do Budapesti z Bratislavy (vlak, autobus). Tiez konkretne tipy na kulturne vyzitie. Dakujem pekne za akukolvek radu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    prepáč,ale rozlúčka so slobodou...hmmm...čo to vlastne....žiadny vzťah nemá byť o "väzení".....
    martina8881 vdaka za postreh...ale pytala som sa nieco uplne ine

    jelalim je offline (nepripojený) jelalim

    jelalim
    Planujete mozno jednu noc a chcete si varit? Co si chcete varit, ked ste tam jednu noc na rozlucke zo slobodou? Vari nedele rano nevydrzite bez parkov z hydinoveho separatu?

    Do Budapesti si zoberte vlak, vylozi Vas takmer v centre, tam si vyberiete hotel s ranajkami a mozte ist zurovat.

    Hladat kulturny apartman v centre akehokolvek hlavneho mesta na jednu noc je blbost.
    martina8881 vdaka, budeme na dve noci...a rozlucka so slobodou nema byt v style opijat sa ale praveze pozriet mesto, vklude niekde sadnut max na jeden drink, nic divoke...

    fortunka je offline (nepripojený) fortunka

    fortunka
    No ak chcete stravit dve dni v Budapesti zabudnite na kuchynu a podobne hluposti, je tam tolko moznosti ze budete lutovat peniaze za taketo ubytovanie :P Na bookingu si najdite ubytko, vlakom sa dostanete z BA do BP, po Budapesti je super transport bus/metro... velmi rychly. Ale pri ubytku pozerajte hlavne mapu Vsade sa potom dostanete lahsie... co sa tyka aktivit.. zalezi co chcete robit, vsetkeho je tam dost... jedla, pitia, muzea maju kadeco, cirkus, zoo (no, viete.. ja s dietatom chodim hlavne tam)) ) alebo nejaky aqua hotel. Aj nakupnych centier, kin a diskotek, barov a spol Dva dni budu malo aj na par veci z toho
    fortunka inak visit-hungary.com

    Rozlucka so slobodou v Budapesti

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.