Zavrieť

Porady

Pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Prechádzam príspevky a keď vidím ako sa ľudia neustále tešia stále si myslím, že z porady berieme viac ako jej dávame. Neviem ako ostatným, ale mne porada ušetrila toľko času(aj keď na druhej strane zobrala), toľko školení, zbytočných ciest a telefonátov a hlavne poskytla priestor na odreagovanie, že som sa rozhodol, že ak sa ešte aspoň jedna osoba ku mne pridá, tak posielam Richardovi príspevok.
Aký? V podstate by mohlo ísť o symbolickú sumu(ale aspoň takú, aby Richard neprerobil na bankových poplatkoch...)
Ale keďže sa hovorí, že v jednote je sila, určite mu nepomôže nejakých pár korún odo mňa alebo nejakých 5-10 členov porady. Na to, aby sa dalo v skutočnosti pomôcť nás musí byť aspoň 50-500.
Za svojím si ale stojím, ak sa ešte jedna osoba pridá...
Návrhy?
Usporiadat
Téma je uzavretá.
ricij ricij

ricij je offline (nepripojený) ricij

Rád si uťahujem zo seba a iných ľudí. ...viac
Haló Richard, viacerí tu podupkávame s peniažkami v ruke. Pošlem aj lentilku.
0 0
Janca Janca

Janca je offline (nepripojený) Janca

Nie je Richard na dovolenke ? Kto to vie zistit ?
0 0
Katty Katty

Katty je offline (nepripojený) Katty

myslím že nie je na dovolenke dokonca tu dnes bol...

Posledná návšteva: Dnes 10:48 AM

zrejme si to chce rozmyslieť ale kludne beeeeer Richi zaslúžiš si to!!!!
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
... len pripomínam tému, pamätáte?

http://www.porada.sk/showthread.php?...t=spoplatnenie
0 0
anita anita

anita je offline (nepripojený) anita

účtovník, SZČO
Richard, aj doteraz si bol sympaťák ale teraz už na to nemám bodové ohodnotenie. To Tvoje mlčanie, si vysvetľujem ako Tvoju nekonečnú skromnosť. Múdry, inteligentný a ešte aj skromný... Nie si Ty náhodou žena???
0 0
Mickya Mickya

Mickya je offline (nepripojený) Mickya

Ja sa tiež pripájam, je pravda, že nič mi nepomohlo tak, ako PORADA.

Inak, myslím si, že súkromné správy nie sú na zahodenie..... ( )
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
anita
Richard, aj doteraz si bol sympaťák ale teraz už na to nemám bodové ohodnotenie. To Tvoje mlčanie, si vysvetľujem ako Tvoju nekonečnú skromnosť. Múdry, inteligentný a ešte aj skromný... Nie si Ty náhodou žena???
anita, môžem potvrdiť, že Richard je muž a má veeeeeľmi sympatický hlas
0 0
iva iva

iva je offline (nepripojený) iva

Pripájam sa aj ja, určite by som prispela. Len sa treba zamyslieť nad tým, že mnohí prispievatelia -napr.pán Mihál, ale aj ďalší, ktorí ochotne, promtne a seriózne radia, by si tiež zaslúžili nejaký príspevok !!!
0 0
M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

iva
Pripájam sa aj ja, určite by som prispela. Len sa treba zamyslieť nad tým, že mnohí prispievatelia -napr.pán Mihál, ale aj ďalší, ktorí ochotne, promtne a seriózne radia, by si tiež zaslúžili nejaký príspevok !!!
Súhlasím, pán Mihál číslo účtu? Vladi, Ekin a všetci čo máte nad 500 príspevkov. Veľmi rád prispejem na to aby som Vás tu udržal

Ekin Vy ešte síce nemáte 500 príspevkov na porade, ale rátam aj to, čo ste chodila na dashoferi .
Naposledy upravil M3G : 25.10.04 at 19:15
0 0
Tatiana Tatiana

Tatiana je offline (nepripojený) Tatiana

normálka
Pripájam sa. Musím napísať, že ste všetci perfektní.
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
M3G
Súhlasím, pán Mihál číslo účtu? Vladi, Ekin a všetci čo máte nad 500 príspevkov. Veľmi rád prispejem na to aby som Vás tu udržal
... za seba len toľko, že nič by ma neodradilo od pravidelných návštev Porady ... no jedine, že by ma odpojili ... od netu ..., ale nakoniec by som aj tak nevydržala a našla by som si nejaké internetcafé

... a k tomu ohodnoteniu ... som rada, ak niekomu môžem pomôcť, resp. diskutovať o nejakom probléme - lebo aj ja sama sa tým učím... A TO JE NA NEZAPLATENIE
0 0
bazalka bazalka

bazalka je offline (nepripojený) bazalka

Súhlasím a veľmi, veľmi rada prispejem. Som totiž začiatočník, a oveľa ľahšie sa opýtam (pre niekoho možno blbosť), akoby som pred niekým koktala a červenala sa s pocitom "ta toto nevieš?" Je to zároveň aj zábava, človek sa zasmeje, no tiež zistí, že až taký tupec nie je. Takže SKOĽKA ????
0 0
evuša evuša

evuša je offline (nepripojený) evuša

Pridávam sa k ostatným. Učite prispejem. Za rozum sa platí a štát nám účtovníkom a podnikateľom uložil podstatne vyššie pokuty. Mne osobne porada ušetrila už toľko peňazí, že toto je ako almužna. Ale keď nás bude viac, určite to aj Richarda poteší. A napokon, čo tak nazvať tento príspevok napr. daň za vedomosti? Muselo by sa to zdaňovať, ak by to bola daň? To len tak blbnem. Pre mňa by to niekedy fakt mohla byť daň za blbosť - moju vlastnú.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Ahojte, už čakám na to číslo účtu. Je to porada na nezaplatenie. Lenka
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Zaujímavá téma...
Dobre teda, moje číslo účtu je, že milujem domácu slivovicu.
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

... a domáca "jabĺčkovica" by nemohla byť?
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

Ja som to tušila. Popozerám tajné zásoby, dačo určite nájdem, možno aj tú slivovičku za ploskačku.
0 0
M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Pán Mihál beriem Vás za slovo. Ale potom sa nehnevajte, keď Vám na školenie donesiem ploskačku s vetou: "Dovolil som si z mojej záhradky"
Naposledy upravil M3G : 27.10.04 at 20:14
0 0
Viki Viki

Viki je offline (nepripojený) Viki

žena
Jozef Mihál
Zaujímavá téma...
Dobre teda, moje číslo účtu je, že milujem domácu slivovicu.
Pán Mihál, zaujímavé číslo účtu... hmmm a nielen jedno...
Ako dobrovoľný prispievateľ v domácich zásobách určite niečo vysnorím, zabavím a pošlem - alebo radšej donesiem? - veď 1.12 je tu "coby dub"
0 0
M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Zase musím mať posledné slovo na porade. Alebo prvé??
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať