Zavrieť

Porady

danove priznanie -nezaplatene odvody do zp

Zdravím poradaci

Poprosil by som o radu, od jula 2014 som SZCO ako finančný agent v poistovni. Nie vždy sa mi podarilo zapaltit odvody do ZP , teraz ked mam podat danove priznanie a ja nemam zaplatene pusalne odvody, ako mam postupovat pri vyplnani danoveho, proste prijem tam zapisem a, s tymi odvodmi je to ako,

V zdravotnej poistovnii mam splatkovy kalendar , len nie som isty ako to mam v dnaovom priznani typu B vyplnit, ked to zaplatene nie je

Alebo to tam jednoducho nedám,


mozes si dat do nakladov aj cestovne vydavky, napriklad ked sme sli na skolenie , a podobne, tiez neviem ci si mozem odpocitat aj cenu za kolky z posty, naplne do tlaciarne, papier ,obalky a podobne, moc mi tym pomozete, dakujem

Dakujem za radu
Naposledy upravil jancibakanci : 06.03.15 at 19:15
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    jancibakanci takto som aj myslel, a mozes si dat do nakladov aj cestoven vydavky, napriklad ked sme sli na skolenie , a podobne, tiez neviem ci si mozem odpocitat aj cenu za kolky z posty, naplne do tlaciarne, papier ,obalky a podobne, moc mi tym pomozes, dakujem

    danove priznanie -nezaplatene odvody do zp

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.