Zavrieť

Porady

Potrebujem Prevadzkovy poriadok pre zlatnictvo - zlatnicku dielnu - predaj, vyroba a opravy sperkov ?

Potrebujem poradit alebo najst nejaky vzor na vypracovanie prevadzkoveho poriadku pre Zlatnictvo- zlatnicku dielnu, proste nikde neviem najst informacie, nemate niekto nieco podobne vypracovane? je to vobec potrebne ?
Akakolvek informacia bude uzitocna .
Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bomo je offline (nepripojený) bomo

    bomo
    Pozrite si prevádzky, ktoré potrebujú prevádzkový poriadok. Vo vašom prípade asi bude záležať na tom, či máte na pracovisku výskyt chemických faktorov alebo ďalšie podmienky (hluk, teplo a pod.).
    Zlatnik-Klenotnik dakujem za odpoved, ale aj tak z nej nic neviem, vzor ani nic podobne pre zlatnictvo tam neni, Prevádzkový poriadok pre ochranu zamestnancov pred rizikami súvisiacimi s expozíciou chemickým faktorom, je mi zbytocny, nakolko nemam ziadnych zamestnancov, niesom zamestnavatel. Ak potrebujem nejaky prevadzkovy poriadok tak by som rad vedel aky a co ma obsahovat, popripade niekto kompetentny kto mi bude vediet podat info, kedze ani na RUVZ mi nevedeli povedat co potrebujem. Hlavne ze budu nieco chciet ale nikto nevie co a kde to najdem a vybavim.

    sosak je offline (nepripojený) sosak

    sosak
    Prevádzkový poriadok pre prácu s chemickými faktormi v podmienkach zlatníckej výroby podľa zákona č. 355/2006 Z.z. Členovia cechu si uvedené dokumenty môžu objednať, prevziať u cechmajstra.
    http://www.cechzlatnikov.sk/pracovno_pravny_servis.php
    Spýtaj sa na cechu zlatníkov, určite ti pomôžu, v priloženom linku sú kontakty v stanovách.

    Potrebujem Prevadzkovy poriadok pre zlatnictvo - zlatnicku dielnu - predaj, vyroba a opravy sperkov ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.