Zavrieť

Porady

Zápis do OR-viac predmetov podnikania

Poprosil by som o radu. V tlačive návrh na zapísanie sro do OR je v premete podnikania priestor iba pre 11 predmetov podnikania - ak ich mám viac (12), tak kam mám pripísať tie ostatné?
Ďakujem pekne za radu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    rada je offline (nepripojený) rada

    rada
    Chcela som to sem prekopírovať, ale nepodarilo sa mi to. Preto odporúčam stránku MS SR - všeobecné pokyny na vypĺňanie tlačív - kde je podrobne uvedený postup.

    mariannak je offline (nepripojený) mariannak

    mariannak
    rada
    Chcela som to sem prekopírovať, ale nepodarilo sa mi to. Preto odporúčam stránku MS SR - všeobecné pokyny na vypĺňanie tlačív - kde je podrobne uvedený postup.
    predmet podnikania: v kolonkách, kde sa uvádzajú predmety sa nepohybuj s tabulátorom, ale normálne použi enter a do jedného okienka sa ti zmestia aj 3 krátke predmety. Ja som zakladala s.r.o. a na jednu stranu som dostala aj 18 predmetov. Myslím, že je tých predmetov viac, že sa nezmestia na jednu stranu, tak som počula o tom, že tam vpíšeš koľko ti vojde, potom si tú stranu vytlač a potom prepíš predmety. Strany sa myslím dajú v hornom rohu očíslovať, takže budeš mať dve strany 7/2.

    ajobs je offline (nepripojený) ajobs

    muž ajobs
    mariannak
    predmet podnikania: v kolonkách, kde sa uvádzajú predmety sa nepohybuj s tabulátorom, ale normálne použi enter a do jedného okienka sa ti zmestia aj 3 krátke predmety. Ja som zakladala s.r.o. a na jednu stranu som dostala aj 18 predmetov. Myslím, že je tých predmetov viac, že sa nezmestia na jednu stranu, tak som počula o tom, že tam vpíšeš koľko ti vojde, potom si tú stranu vytlač a potom prepíš predmety. Strany sa myslím dajú v hornom rohu očíslovať, takže budeš mať dve strany 7/2.
    Dá sa tam pridať ďalšia strana 7/2 a v pravom hornom rohu ich čísluješ 1,2,3,....

    Zápis do OR-viac predmetov podnikania

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.