Zavrieť

Porady

Dá sa poslať daňové priznanie B za rok 2014 cez aplikáciu E-dane?

Dobrý deň, neponúkne mi podať DP cez e-dane. ponúka mi len roky 2010-2012. Robím chybu niekde ja alebo ešte nie je dostupné elektronicky.
Výkaz o majetku a príjmoch sa podáva stále aj za rok 2014? Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    runni je offline (nepripojený) runni

    runni
    Zdravím, musíš ísť cez Javu, nie Windows, tam je aj rok 2014, je to odkontrolovateľné a mnohé čísla to vpisuje samo, pravdaže až po kliknutí na danný riadok. Pozdravujem.
    Naposledy upravil runni : 14.03.15 at 16:01
    cintla ved cez financnu spravu, aplikaciu e dane to robím, ale rok 2014 tan nemám...
    8 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    cintla skúšala som cez fin.správu ako prvé. aplikácia e dane mi nepokúka pre zmenu formulár 2014, ani formuláre na výkaz o majetku a prijímoch. mozes mi prosím napísať cestu, ktorou to poslem cez financnu spravu? kolega vyššie hovorí, že to pojde cez javu, nejde mi ani to. zrejme niekde robím chybu a žial neviem kde. vdaka
    avalik ved v mojej odpovedi mas link ... vpravo hore na stranke sa prihlasis, po prihlaseni sa na dany subjekt v katalogu formularov si vyberies tlacivo, ktore potrebujes
    cintla v každom prípade ti dakujem za radu, podarilo sa. len ak mozem este poprosit, výkaz o majetku a výkaz o príjmoch som tam nenašla. som zaciatocnik a robim si to len sama pre seba. cize danove som uz poslala, este mi chybaju tieto dva vykazy. dakujem pekne
    paťuška Teraz sa to volá účtovná závierka podnikateľskej ÚJ v sústave jednoduchého účtovníctva UZFOv14 - toto obsahuje obidva výkazy, tie vyplníš, skontroluješ a odošleš príp. vytlačíš a odovzdáš na DÚ
    Žabinka ako že nie.. na konci, predposledné, Účtovné výkazy pre podnikateľské subjekty účtujúce v sústave jednoduchého účtovníctva, a potom klikneš na Účtovná závierka podnikateľskej účtovnej jednotky v sústave jednoduchého účtovníctva,
    UZFOv14-Účtovná závierka v JÚ (účinná od 31.12.2014)
    xylonka Aby som mohla vyplnit DP musim byt zaregistrovana na tejto stranke,čiže zadat svoje udaje ,potvrdit registracný e-mail a ist potom na DU s obcianskym preukazom-inak ma to nechce pustit.Či niekde robim chybu ?
    cintla dievčatá ďakujem vám pekne
    avalik xylonka ak chces elektronicky odoslat tak musis byt registrovana na stranke a autorizovana na DU ... ak chces len vyplnit a vytlacit tak tu https://www.financnasprava.sk/sk/ele...log-formularov
      zbaliť

    Dá sa poslať daňové priznanie B za rok 2014 cez aplikáciu E-dane?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.