Zavrieť

Porady

Automatické zaúčtovanie BV- Omega

Používa niekto v Omege Automatické zaúčtovanie bankových výpisov?Neviem si poradiť s nadefinovaním pravidiel pre zaúčtovanie a keď volám do Krosu tak chlapík ktorý to vie tam nikdy nie je a už sa mal ozvať pred 2 týždňami.Ako máte zadefinované pravidlá pre zaúčtovanie Zrážky dane z úroku,Kreditného úroku a Vkladu na účet?Mne buď to nezúčtuje vôbec alebo som zmenil pravidlá pre Zrážku dane a potom mi všetko zaúčtuje na 341, ešte aj úhrady dodávateľských faktúr
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    UCET je offline (nepripojený) UCET

    UCET
    bepo
    Používa niekto v Omege Automatické zaúčtovanie bankových výpisov?Neviem si poradiť s nadefinovaním pravidiel pre zaúčtovanie a keď volám do Krosu tak chlapík ktorý to vie tam nikdy nie je a už sa mal ozvať pred 2 týždňami.Ako máte zadefinované pravidlá pre zaúčtovanie Zrážky dane z úroku,Kreditného úroku a Vkladu na účet?Mne buď to nezúčtuje vôbec alebo som zmenil pravidlá pre Zrážku dane a potom mi všetko zaúčtuje na 341, ešte aj úhrady dodávateľských faktúr
    bepo posli na teba kontakt a napis kedy budes pri PC a ozvem sa ti.

    bepo je offline (nepripojený) bepo

    bepo
    Takže pre TB treba písať pre rozlíšenie text do Poznámka /doplňujúci text/ veľkými písmenami napr ZRAZKA,UROK a pod, inak to ignoruje.Myslím si že toto mali odskúšať a prísť na to v Krose keď túto funkciu vymýšlali a nie nechať sa trápiť všetkých zákazníkov s tými istými nastaveniami

    Automatické zaúčtovanie BV- Omega

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.