Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času
Dobrý deň.
Chcel by som Vas upozorniť aby ste v žiadnom prípade nekupovali obklady z www.tatranskyobklad.sk !!! na objednávaný materiál som čakal asi dva týždne, pričom mi bolo slubené že do 4 dní mi tovar dovezu, pri každodennom telefonáte mi vraveli že mi tovar dodaju na buduci den. Až po mojej vyhrážke že ich tovar nechcem si cestu naplánovali a tatransky obklad mi doviezli a to bývam v strede slovenska. Zákazka bola za cca 800eur takže nešlo o pár doštičiek. Toto by nebol až ten najvačší problém. Kvalita bola otrasna, kúpil som prvu triedu ale mal som pocit že po odobrati vrchnej dosky v baliku som kupis asi štvrtu!!! hrubka dosák bola o dva až tri milimetre tenšia ako som si objednal, dosky boi tak krivé že rozdiel medzi stredom a koncami boli aj niekolko cm (nasiel som dosku kde bol rozdiel 10cm) dosky boli samá hrča a strašne veľa ich bolo povypadávaných. /plne hrozná kvalita. Takže ked to zhrniem.
10% obkladu bola naozaj prvá trieda kde aj hrubka sedela, dosky boli rovné bez hrčí drážky aj perá ukážkové,
60% obkladu bola asi druhá trieda kde už boli aj hrče a dosky boli krivé ale dalo sa s nimi ešte pracovať
zvyšok 30% dosky nepoužitelné odpad!!!
reklamácia funguje asi tak že už druhý týžden čakám na tovar!!!

nekupujte už nič od p. Jarinu!!!!!!!!!

marleau je offline (nepripojený) marleau

marleau
Ja mám dobrého dodávateľa na svoje stavby, no nie je zo Slovenska. Ja zo Slovenska vlastne nekupujem žiadne drevo. Vonkoncom nepotrebujem lacno za každú cenu.

Vie niekto odporučit firmu na kvalitný tatranský profil?

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.