Zavrieť

Porady

European business Number - EBN PODVOD!!!

Jedná sa o podvod. Chcú od Vás doplnenie DIČ čísla k udajom o firme. Nič nepodpisovat a neposielat. Na zadnej strane je písane ze pri podpise sa zaväzujete k úhrade 677EUR. Zmluva je na dobu neurcitu cize ak ich aj zplatíte po roku pride dalsia faktúra!
Usporiadat
Téma je uzavretá.
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

kellee
Zdravim, tiez nam toto dnes prislo postou, nikto nic nevedel, tak som sla patrat a vypatrala. Otazka mozno blba, ked to budem ignorovat, je to v poriadku? co som citala na ceskych strankach tak su dost otravni
ak ťa vopred nekontaktovali telefonicky a zmluvu hodíš do koša, je to OK. Telefonické zmluvy sa rušia ťažšie, viď prípad môjho klienta a skúsenosti s inou firmou.
1 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Zmluva sa uzatvára cez tlf, alebo príde poštou ?
0 0
double double

double je offline (nepripojený) double

Poštou a dokonca je priložená aj spätná obálka. Sídlo niekde v Hamburgu.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

double
Poštou a dokonca je priložená aj spätná obálka. Sídlo niekde v Hamburgu.
Ďakujem, zrovna riešim s klientom telefonický podvod s firmou BISNODE SLOVENSKO, tiež fa na 582,00€
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

U lekárov je to firma Temdi.Smejdi,všetky tie firmy,je ich plná EU.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Nechápem, že sa stále nájdu ľudia, ktorí hocičo podpíšu, pošlú, zaplatia... napriek tomu, že si nič neobjednávali, nežiadali...
0 0
Radka08 Radka08

Radka08 je offline (nepripojený) Radka08

Ešte, že som hneď prvé išla kuk na poradu o čo ide, už som si myslela, že nás šéf zasa niekde zaregistroval. Ďakujem
0 0
kellee kellee

kellee je offline (nepripojený) kellee

Zdravim, tiez nam toto dnes prislo postou, nikto nic nevedel, tak som sla patrat a vypatrala. Otazka mozno blba, ked to budem ignorovat, je to v poriadku? co som citala na ceskych strankach tak su dost otravni
0 0
kellee kellee

kellee je offline (nepripojený) kellee

nie vidim to prvy krat, nie je to ani v mailoch, ani nevolali. dakujem velmi pekne
0 0
majo177 majo177

majo177 je offline (nepripojený) majo177

Pozdravujem, aj mne prišlo toto EB number ale nevedel som čo to je myslel som si,že je to bez poplatku nejaká databáza firiem tak som to opečiatkoval a podpísal. V stanovenej lehote som poslal zrušenie zmluvy ale aj tak mi stále chodí faktúra aby som zaplatil 806 eur. Viem mi niekto poradiť čo mám robiť,ďakujem.
0 0
tvrdohlavec tvrdohlavec

tvrdohlavec je offline (nepripojený) tvrdohlavec

1993-2000 SZČO, 2000-2015 konateľ s.r.o. 2015-dôchodca čo nemá pokoj. ...viac
No ja som sa ich písomne opýtal či už videli hrbatého psa? Doprial by som Vám prečítať si ich výhražný mail. To znamená ,že majú medzi sebou aj slováka ale keď som odpísal že to bolo aj v JOJ-ke alebo v Markíze tak zostalo ticho.
0 0
romana147 romana147

romana147 je offline (nepripojený) romana147

veronikasad
double
Poštou a dokonca je priložená aj spätná obálka. Sídlo niekde v Hamburgu.
Ďakujem, zrovna riešim s klientom telefonický podvod s firmou BISNODE SLOVENSKO, tiež fa na 582,00€
Ja že na použitie ,
tak mám kúpený zarámovaný papier o ničom
ale iba asi za 200 evri
0 1

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať