Zavrieť

Porady

Nezhoduje sa mi HV vo výkazoch v MRP PÚ PO...neviete prečo to zle ťahá?

Neviem prečo mi zle ťahá v MRP výkazy, nesedí mi HV na riadku 100 súvaha, riadok 61 Výkaz ZaS. Pred tým kým nebol nový vzor účtovnej uzávierky a výkazy boli osobitne, tak som zvykla aj pre kontrolu z času na čas odkontrolovať riadky HV či mi sedia...no teraz ako dali nové výkazy tak mi to nesedí...Vám sa to rovná na riadkoch? Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

    Žabinka
    a ako ti to nesedí? v centoch? lebo to je bežné, je to zaokrúhľovaním, a treba to ručne opraviť.. ak je rozdiel veľký, niekde je chyba..
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    kuravesele nie to už mám preúčtované, ale keď som si otvorila aj roky do zadu, a dám si vytvoriť výkazy tak tam mám tiež rozdiely, a pred tým keď som si dávala tie isté zostavy tak to sedelo...niečo zrejme asi dobre nepotiahne do tých výkazov...
    juzek691 ja som mal napr.problem, že som učtoval zák.výrobu a suvahe, ked som vosiel do editacie, tak som v riadku kde ma byť potiahnuty učet 316 mal napisane +316 a tam nemalo byť napisané nič, lebo mi sumu z 316 ťahalo 2krat, ked som to +316 vymazal už mi to sedelo.
    Žabinka boli v mrp (alebo ešte stále sú) nedokonalosti.. ja som v súvahe v r.1,2,11,14 mala v korekcii uvedenú sumu s mínusom, takto to natiahol program.. a po načítaní na stránke finančnej správy mi to vyhadzovalo chybu, lebo v mrp v riadku neto som sumu mala vypočítanú správne.. ale keďže mi to načítalo s mínusom, a korekcia sa odčítava, tak matematicky mi o pripočítalo.. keď som tie mínusy odstránila, bolo to ok..
      zbaliť

    Nezhoduje sa mi HV vo výkazoch v MRP PÚ PO...neviete prečo to zle ťahá?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.