Zavrieť

Porady

Mám Fiat Bravo a s ním problém a hľadám servis kde robia dobrú diagnostiku Fiatom v BA.

Dočítal som sa na internete rôzne story o skúsenostiach ako niekto chodil s Fiatom po servisoch a v každom mu po napojení na pc zistili inú závadu, až potom objavil servis kde jeho problém vyriešili

Lenže žiadny doporučený servis pre Fiatky v Bratislave , tak ak by mal niekto tip. Prípadne ak vie niekto poradiť rovno s problémom
4 komentárov     zbaliť
buchač ...a kde je ten problém....???
WladoA Problém vidím v tom, že nechcem dať opravovať auto štýlom pokus omyl, fiat bravo rv 2000 vraj velakrat neautorizovany ale aj autorizovany servis nevie spravne diagnostikovat tak ak mi vie niekto poradit zo svojej skusenosti, ze tam a tam vyriesili hned problem bolo by fajn. Co sa tyka zavad na aute, vypol mi dnes dvakrat motor pocas cesty po BA, neslo potom nastartovat, potom, ked som odstavil za 20 minut slo atd, automechanik co k nemu chodim mi povedal nieco v tom zmysle ze od fiatu dalej a hlavne s Bravom nechce nic mat atd atd
arizona Presne tento isty problem s Fiatom Brava ma nas sused. Obehol uz vela servisov,aj autorizovanych,absolvoval viacero diagnostik a prehliadok,ale nik nevie poradit.
buchač Mal som Fiat Croma r.v. 87..ale neboli nejaké problémy.
-------------------------------------------
..a nebude problém s imobilizérom ???
Lebo niečo podobné mi robil svojho času Renault.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    WladoA Vlastná skúsenosť? S diagnostikou?
    ivka70 Ano, mam s nimi dobre skusenosti aj s pristupom aj s kvalitou oprav.
    S chybou ale poradit neviem, nemame Bravo z tej starej serie.
    kopretinka 22.04.15 21:48 odstránil(a) z Porady

    Mám Fiat Bravo a s ním problém a hľadám servis kde robia dobrú diagnostiku Fiatom v BA.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.