Zavrieť

Porady

Paypal - 2x stiahnutá platba

Dobrý deň!

Priateľ platil tovar cez Paypal účet. Platbu uhradil ihneď po objednaní. Zatiaľ je to v poriadku. Problém nastane teraz. Táto istá platba za ten istý tovar v rovnakej sume na ten istý účet mu bola stiahnutá druhý krát o pár dní neskôr, túto druhú platbu už on nevykonal.

Kontaktoval aj Paypal support, ale komunikácia nebude jednoduchá. Nakoľko nie sme až takí zdatní angličtinári a sme odkázaní aj na prekladač, pýtam sa aj tu.

DOPLNENIE -nové info

Predajca nás kontaktoval, že platbu dostal iba raz. a to 24.04.2015

Dnes sme sa na problém, pozreli ešte raz a zistili sme toto.

Paypal - stiahnutá platba 24.04.2015
Banka - stiahnutá platba 18.04. a 24.04.2015

Kontaktovali sme banku, toto je výsledok.

Pravdepodobne sa nespárovali platby a sám predajca autorizoval platbu druhý krát, Lebo mu 18.04. neprišli peniaze. Zatiaľ nevieme prečo tak urobil, asi nastala nejaká technická chyba. Banka platbu vráti.

To je úľava.
Naposledy upravil Kabaka123 : 27.04.15 at 09:32
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Kabaka123 však hej toto bolo našťastie od slováka na slovensku, s vrátením platby nie je problém...Priateľov otec bežne objednáva cez ebay z celého sveta platí cez paypal /cez tento/ a doteraz sa to nestalo... toto je prvý krát.... ja len do budúcna..., aby sa to neopakovalo....
    marjankaj Veď mne sa tiež nestáva, aby som v hotovosti zaplatil dvakrát. A navyše po zaplatení mám hneď aj tovar.
    Kabaka123 paypal má však svoje výhody...
    marjankaj No ak by som mohol platiť až po prebratí zásielky, tak nemám námietky
    Kabaka123 ty si dnes vtipnú kašu pojedol...
    marjankaj A vieš ty koľkí sa tu už sťažovali, že zaplatili a potom márne čakali na tovar?
    taiko ja cez paypal platim uz 15 rokov a tovar som nedostal raz. Pri nakupe cez ebay od Poliaka. Paypal poskutyje ochranu a vie hravo penize stiahnut spat. Okrem toho teraz maju novy feature, ze Ti Tvoje peniaze vinkuluju a zaplatia az po 21 dnoch, ked nevznesies ziadne namietky k nakupu. Len myslim, ze s tym musi suhlasit pedajca. Skratka, medzi slusnymi ludmi sa niet coho bat
      zbaliť

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Vírus to nebude. Treba kontaktovať toho, od koho kúpil tovar, aby jednu platbu vrátil.

    Cez akú stránku nakupoval?
    Kabaka123 upokoil si ma,že to nie je vírus... predsa to bude len nejaká technická chyba

    Paypal - 2x stiahnutá platba

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.