Zavrieť

Porady

Ako zistim kto a čo mi robí na wi-fi?

Ako zistim ze mi dakto je na wifine ale hlavne ze co tam robi.......ake stranky navstivil na mojej wifi.........ze ci existuje taky stroj ci co ktory kupim a to mi to bude sledovat.........je take?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    taiko je offline (nepripojený) taiko

    Som, kto som taiko
    Netreba Ti stroj. Uz ho doma mas a je nim Tvoj router, tam zistis, kto je prihlaseny na wifi a hadam aj na ktore stranky chodi a vies stranky aj zablokovat atd atd
    Samozrejme ti router neukaze meno cloveka, ale IP, popripade nazov "stroja", ktory sa prihlasuje
    Nuz a ked si nastavis bezpecnost na wifi/routri, tak Ti tam nikto nebude robit nic

    edit: 20:06
    Ak si stiahnes program TeamViewer, napojim sa k tebe domov a pozrieme co sa Ti tam deje.
    Naposledy upravil taiko : 05.05.15 at 19:06
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    jslancik to hovoríš klingonsky, či nizozemsky? Pre človeka, ktorý položil takú otázku, je to asi všetko jedno... Nastavenie prístupu cez MAC adresy nie je pre každého, hlavne keď to nikdy nerobil ani nemá šajnu o tom.
    taiko no a co som mu mal poradit? Takto mozno kukne aspon do routra, alebo zacne trosku studovat, ked vie, ze mu netreba ziadny dalsi stroj. Jaj no este sme mu mohli poradit, nech si to da niekomu pozriet.
    jslancik Pripojit sa cez TV a pomoct mu
    taiko ty si aky joker . Myslis ze vie oo to je TV a ako ho pouzit ? Ale skusit mozem.
    jslancik Stiahnut portable verziu zo zaslaneho linku dokaze aj dmnt. Dat dve cisla detto.
    ale mas pravdu, tento konkretny problem nie je jednododuche riesit nadialku, resp. jednorazovo. Pridavat si zariadenia bude musiet neskor sam.
    misoft A keby nebol toto..... tak si zavolá niekoho znalejšieho a riadne si router zabezpečí.... Potom už nemusí myslieť, kto mu z wifiny stránky žerie.....
      zbaliť

    Ako zistim kto a čo mi robí na wi-fi?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.