Zavrieť

Porady

PREDKONTACIE V OMEGE - EXPORTNIME SI ICH

mam taký návrh - zdatnejší užívatelia majú v Omege určite vytvorené vlastné automatické predkontácie - viem, že je to individuálne podľa firmy pre ktorú účtuje, ale určite by pomohlo keby tí, čo majú už urobené predkontácie boli ochotní poskytnúť ich do placu. Ja som ochotná dať moje, nájde sa ešte niekto? - bolo by fajn, keby sa tu nazbierali rôzne a určite by kopec ľudí ušetrilo čas ich tvorbou.
čo Vy na to OMEGÁCI???
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    Oldi je offline (nepripojený) Oldi

    Oldi
    Fajn nápad. Ja ich už však moc nepoužívam, aspoň nie tak, ako predtým. Ale rád pomôžem, poradím ostatním. Exportnúť však nemám čo, všetko používam už len štandardné...

    luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

    žena - čo viac povedať treba :) ...viac luebchenko
    Žiaľ, (či chvalabohu) tiež vystačím so štandardnými

    UCET je offline (nepripojený) UCET

    UCET
    nieco na tom bude. Ja osobne som si vyrobil xy predkontacii a teraz za mna uctuje sekretarka, ktora nevie uctovnictvo a ani nepotrebuje staci aby si vybrala spravny vzor a vsetko uctuje automaticky

    Oldi je offline (nepripojený) Oldi

    Oldi
    UCET
    nieco na tom bude. Ja osobne som si vyrobil xy predkontacii a teraz za mna uctuje sekretarka, ktora nevie uctovnictvo a ani nepotrebuje staci aby si vybrala spravny vzor a vsetko uctuje automaticky
    Presne na tento účel sa predkontácie dajú využiť najlepšie. Potom je ľahké posadiť za OMEGU aj niekoho, kto účtovníctvo moc nerozumie. Stačí ho naučiť pár vecí (ako spustiť vzor,resp.predkontáciu, čo kam zadať a pod.) a ono pôjde aj samo...

    PREDKONTACIE V OMEGE - EXPORTNIME SI ICH

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.