Zavrieť

Porady

Mám právo ziadat si peniaze za pozemok spät?

Mám právo ziadat si peniaze za pozemok spät ak realitná kanc.zavádzala a predala mi pozemok -vinice ako stavebný,kde urbanisticke studia nie su vypracovné na ktoré ma neupozornila .


.Az teraz som sa az dozvedel od starostu ze tam nemienia este urbanisticke studia vypracovat a stavat .Ako mám postupovat aby som peniaze získal spät za pozemok;?Nakolko tam stavat nemôzem.
Naposledy upravil ivka70 : 13.05.15 at 10:21
ivka70 A mas v zmluve, ze si kupil stavebny pozemok ? alebo si kupil vinicu?
ivka70 Satindoll, 13.5.2015:

Jasné mám v zmluve ze to ako stavebný pozemok kupujem ,a boli dohodnuté i inzinierske siete od majitela pozemku ;ktorý tak isto nevedel o tom ze tam sa stavat nemôze .Dozvedel sa od starostu ktory mu vysvetlil co su urbanisticke studia co je sice v Uzemnoplánovacej infor.spomenute ,ale nejasne.Len v zmysle nasledovne: ktorý by urbanisticky vhodne zapadal; tieto slová obsahuje comu som rozumel ako ze nesmie sa z okolia stavieb vynímat ,proste nesmie byt to iná stavba ako okolie vyzaduje:A to som ako aj chcel zachovat.

V podstate na zaciatku odkupenia pozemku bolo dohodnute ze tam budem stavat,s tým som kupoval ten pozemok a tak mi to bolo aj predané od ralitnej kancelárie,ktora uz teraz od toho dáva prec ruky a nechce s tym mat nic spolocne a ani bývali majitelia ;i ked to chápu majitelia a a su na mojej strane ,nechcu vrátit peniaze
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    A to si si nezistil pred tým, než si pozemok kúpil? Od koho si ho kúpil. Predpokladám, že realitka predaj len sprostredkovala.

    To si kúpil bez akýchkoľvek sietí? Máš doklad, kde ti deklarujú, že je tam možné stavať?
    fortunka Tak tak... dva krat preveruj, potom kupuj...

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    Právo žiadať určite máš. Ale či ti bude vyhovené - to už záleží aj od toho, čo presne bolo predmetom kúpy. (čierne na bielom)

    Mám právo ziadat si peniaze za pozemok spät?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.