Zavrieť

Porady

Ake tlacivo na dodatocne DP A za rok 2013?

Ahojte potrebujem urobit dodatocne danove priznanie FO typ A za rok 2013. ake tlacivo mam pouzit? platne v roku 2013?
Naposledy upravil ivka70 : 15.05.15 at 06:47
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kn-alka je offline (nepripojený) kn-alka

    Jarka jméno mé :) kn-alka
    áno, vždy sa vypĺňa tlačivo, ktoré je platné v tom roku, za ktoré sa podáva.

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    DPFOAv13 Daňové priznanie k dani z príjmov fyzickej osoby (typ A) za zdaňovacie obdobie 2013 (platné od 1.1.2014

    https://pfseform.financnasprava.sk/F.../form.237.html

    mapope je offline (nepripojený) mapope

    mapope
    je potrebne DP z r. ktory sa opravuje... prave sa tu trapim s tym aj ja... dosla som na oddiel VII. a nejako to nevychdza, nesedi... proste to neviem vypisat... nemate nejaky pokyn, navod ako to vypisat?
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    kn-alka prečítaj si všetky poznámky ku kolonkám - návod neexistuje, treba len vziať do ruky pôvodné DP a poriadne čítať.
    mapope ved to robim, viem, kolko mi maju vratit, ale mne to tam proste nevychadza...
    kn-alka bez konkrétnych čísel v kolonkách ti tu na porade nikto nepomôže - proste sa to nedá
    odporúčam obrátiť sa na správkynu dane (nie v podatelni), zvyčajne pomôžu s vyplnením - mňa zatial neodbyli, ak som niečo nevedela vyplniť.
      zbaliť

    Ake tlacivo na dodatocne DP A za rok 2013?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.