Zavrieť

Porady

Prvé akvarko

I dem mať akvárium málé nie okrúhle a neviem aké rybky si možem zaopstarať poradíte mi prosím čo najskor
Usporiadat
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Verča8 Verča8

Verča8 je offline (nepripojený) Verča8

No len ja budem mat moznost si len zaopstarat male akvarium nie velke nemám vela miesta naň ale nechcem tam vela ryb chcem tam prisavku a dve ryby len neviem ktoré možu byť spolu a aj v malom priestore
Naposledy upravil Verča8 : 20.05.15 at 13:57
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Verča, kabaka ti dala veľa užitočných linkov ... už si si ich prečítala? určite je tam aj odpoveď na tvoju otázku a dozvieš sa tam aj ďalšie info súvisiace s rybkami v akvárku.
0 0
Verča8 Verča8

Verča8 je offline (nepripojený) Verča8

Ano sú tam užitočné veci a ďakujem
0 0
Verča8 Verča8

Verča8 je offline (nepripojený) Verča8

Jedna gupka z iními ribkami čo sa knej možu dať by bola osamela ??
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Rybky v akvarku su pekne,ak plavaju v hufoch. To si radsej dospor a kup si vacsie akvarko. V tych malych sa rybycky iba trapia.
0 0
Verča8 Verča8

Verča8 je offline (nepripojený) Verča8

Keby som mala kde ho dat hned berem to najvedšie čo bude v predaji pre to sa pitam že ktoré rybky by boli na male akvarkov hodne su aj tie gupky čitala som že ale radšej dve gupky a prisavnika ze budu spokojne
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Verča8
Keby som mala kde ho dat hned berem to najvedšie čo bude v predaji pre to sa pitam že ktoré rybky by boli na male akvarkov hodne su aj tie gupky čitala som že ale radšej dve gupky a prisavnika ze budu spokojne
Ked si precitas rady na tych akvaristickych forach,alebo trosku pogooglis,dozvies sa, aky obsah vody potrebuje dany dryh ryby. Alebo ti poradi predajca.

A ake male ma byt to akvarium? Aky obsah ?
0 0
Verča8 Verča8

Verča8 je offline (nepripojený) Verča8

9l by malo byť je malé viem ale rozmíšlam nad takími druhmi že možu byť v takom malom akváriu
0 0
inkana inkana

inkana je offline (nepripojený) inkana

Mečúne, tie kúpiš skoro všade a rýchlo sa rozmnožujú
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať