Zavrieť

Porady

Cellbes - registrácia nového zákazníka... vidíte lepšie ako ja?

Chcela som sa registrovať na www.cellbes.sk ako nový zákazník. Registráciu som nenašla. Tak som napísala e-mail na zákaznícky servis.

Odpoveď:
"registrovať sa môžete na našich internetových stránkach v kolónke nový zákazník"

Obratom som napísala ďalší e-mail, kde tá kolonka - nový zákazník je, lebo ja ju nikde nevidím a idem si oči vyočiť. /Spätnú odpoveď som zatiaľ nedostala./

Vidíte lepšie ja??? Lebo ja som túto kolónku - nový zákazník nikde nenašla.
Naposledy upravil Kabaka123 : 21.05.15 at 13:01
kopretinka ja som asi tiež slepá
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    janka67 je offline (nepripojený) janka67

    janka67
    https://www.cellbes.sk/Checkout

    kolonka nový zákazník sa objaví po kliknutí na kolonku pokladňa na úvodnej stránke www.cellbes.sk červená akoby šípka vpravo hore
    Naposledy upravil janka67 : 21.05.15 at 12:16
    12 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Kabaka123 toto som našla a skúšala som to... nefunguje to....
    a je to dobrá blbosť... pretože to má byť jasne viditeľné... čo s tým má pokladňa?
    jslancik si ešte vo veľa obchodoch nenakupovala, alebo inak si to neviem vysvetliť. Normálna vec - do košíka sa dá dávať bez prihlásenia. Až keď chceš "platiť", treba zadať údaje zákazníka - prihlásiť sa, alebo registrovať.
    Kabaka123 toto ovládam.... práveže som nakupovala..., len viem, že na niektorých stránkach to funguje aj bez objednávky... čisto registrácia
    Peggynka To je len nákup bez registrácie (podľa mňa).
    Kabaka123 presne tak...
    zanetth Majú to urobené tak, že ak si chceš objednať nejaký tovar tak ho vložíš do košíka a pri dokončovaní objednávky, cez pokladňu sa zaregistruješ ako nový zákazník... Ak si už predtým nakupovala, tak zvolíš kolónku existujúci zákazník a zadáš len email a heslo....Mne to funguje...
    Peggynka Práveže ta registrácia tam nie je,lebo u Existujúceho zákazníka žiada e-mail a heslo (aké heslo?) Iba žeby ťa registrovali až po nákupe .
    Peggynka Na základe čoho si Existujúci zákazník? Aké heslo?
    Katy a R však je tam napísané, že heslo je priezvisko (ak už si existujúci zákazník)
    Kabaka123 Ide o to, že kolegyňa dnes kupovala..., ale dali sme nového zákazníka,/a vypísali všetky info/ lebo keď sme dali existujúceho, chcelo heslo /priezvisko/
    Ale nám sa to nevidelo, pomýlilo nás to. Nevyskúšali sme zadať len e-mail a heslo/priezvisko/

    Nehádam sa, keby sme to zadali, tak by nás to pustilo ďalej..., tak ako hovoríte...
    Nabudúce to vysúšame cez existujúceho zákazníka zadaním e-mailovej adresy a hesla /priezviska/

    Ale stále tvrdím... registrácia nového zákazníka, bez objednávky nie je možná...
    Peggynka Ja vidím,ale nerozumiem Väčšina to má tak,že sa registruješ alebo nakupuješ bez registrácie
    Kabaka123 presne tak... nechcem robiť reklamu... ale tu je to jasne viditeľné... http://www.bonprixshop.eu/ pravý horný roh - Môj účet/schránka - zrozumiteľné...
      zbaliť
    Kabaka123 však ja som tam písala.... viď otázka... a toto je ich Odpoveď:
    "registrovať sa môžete na našich internetových stránkach v kolónke nový zákazník"

    Cellbes - registrácia nového zákazníka... vidíte lepšie ako ja?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.