Zavrieť

Porady

môžu obkladačky na fasáde spôsobit vlhnutie stien na starom dome z nepálenej tehly?

niekde som čítala, že takéto domy treba izolovat velmi opatrne, tak ma napadlo, že či tieto "ozdoby" nezadržiavajú vodu v murive. Dakujem !!!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zorran je offline (nepripojený) zorran

    zorran
    Pravdaze mozu. Stavby z neplalenej tehly by sa ani len omitat nemali hoci cim. Najlepsie je stara klasika. voda vapno cement piesok pripadne plastifikator. Samotne omietky na hlinu ma v ponuke aj baumix myslim, ale niesu najlacnejsie. Pri takom dome si treba vsetko dobre rozmysliet, lebo ono zase nejaka vlhkost tam byt musi, ale nie velka. U nas v dedine je zopar takych domov a pri rekonstrukcii som si vsimol, ze davali aj drenaze. Ale dom z nepalenej tehly by som urcite neobkladal niecim, co nedycha

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Ak nie su dobre zafugovane,moze sa sparami dostat voda medzi dom a obkladacky. Nepalena tehla moze vodu zadrziavat.

    môžu obkladačky na fasáde spôsobit vlhnutie stien na starom dome z nepálenej tehly?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.