Zavrieť

Porady

Akvaristika -- vysvetlite mi to davkovanie????

Dávkovanie: denne 1 kvapka na 2 l vody, pri akútnom ochorení až 5 kvapiek do 1 l vody.,...nehnevajte sa ale nerozumiem teda kolko kvapiek na 60 akva????
8 komentárov     zbaliť
misoft Máš problémy s delením? Áno? Vráť sa do školy a nerob si z nás srandu - tvrdo môžeš "dopadnúť".
lujza.j kto má z nás vedieť či je ochorenie akútne?!
akar pocuvaj ty incident polozil som jasnu otazku....nepis mi tu bludy ale chod robit sefa do obchodneho centra do detskeho kutika... neporozumel som tomu davkovaniu a asi ze ne zo srandy som tu dal tu otazku ty einstein
akar nejde o to dajme tomu ze nie je akutne tak ak 1 kvapka na 2 litre tak pri 60 l akva to bude 30 kvapiek ale ak je ochorenie akutne tak co 5 kvapiek na liter cize 60 *5???????????
misoft Mne je - vieš kde - ale ak niekto nevie podeliť objem nádrže dávkovaním - tak je buď srandista, alebo *****. Mimochodom - tebe by som odporúčal jasličky.....
akar 300 kvapiek??
akar za to ty si velky matematik ale este si to zrejme nevyratal lebo odpoved este stale od teba nemam
misoft Za teba ja predsa rátať nebudem.....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

    Nandrolon
    Ladujes im tam nieco s obsahom modrej skalice???
    Hlavne precitaj, ze aku dobu to treba nechat, lebo dlhodobo asi nie.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Mne to vychádza takto...či ?
    denne 1 kvapka na 2 l vody
    60 : 2 = 30 kvapiek

    5 kvapiek do 1 l vody
    60 x 5 = 300 kvapiek
    akar dakujem ti pekne odlahlo sa mi aj ja som to takto pochopil ale dal som len 30 a brutalne sa mi sfarbilo akva aj ryby zmenili spravanie tak preto sa pytam.....

    Akvaristika -- vysvetlite mi to davkovanie????

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.