Zavrieť

Porady

Poradí mi niekto alebo mi pošle fotku zo svojej fasády domu v kombinácií drevo + fasáda ?.

Máme vidiecky starší domček s bordovou strechou, od ktorej nadol do 1/3 okien 1.poschodia je drevený obklad po celom obvode domu. Akurát nevieme, akej farby dať zbytok fasády.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Mne sa vzdy pacila kombinacia sedej a bordovej ... s tym drevom by sa to nebilo. Bordovou by som dala okolie okien a tak.
    madlin Ďakujem za snahu mi pomôcť, aby som Vám to lepšie opísala, tak fasáda prízemia domu až po 1/3 okien nadzemného podlažia je stará biela farba /ako dakedy sa tomu hovorilo "bryzolit"/ a smerom nahor až po strechu je drevený obklad domu. Okolie okien bordovou by som mohla dať len na prízemné okna, pretože okna nadzemného podlažia sú už obité drevom od 1/3, tak neviem, ako by to vyzeralo. Hľadám aj nejaký program na vizualizáciu fasády, aby som to mohla vidieť. Zatiaľ ešte nemám foto nášho domu. Drevený obklad sme dávali tohto roku a vo fasáde chceme pokračovať buď v jeseni alebo v jári na budúci rok.

    Poradí mi niekto alebo mi pošle fotku zo svojej fasády domu v kombinácií drevo + fasáda ?.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.