Zavrieť

Porady

Chcem si na počítači otvoriť a uložiť fotky z mobilu Lenovo A 536.

Videá a hudba z mobilu Lenovo A 536 mi prehrať na pc ide, no fotky mi vôbec nezobrazí. Keď chcem otvoriť, zobraziť nejakú fotku na pc, tak mi píše, že taký program nepodporuje (pc), alebo že sú tie fotky poškodené, čo je zrejme blbosť, lebo na mobile mi idú. Neviete v čom môže byť chyba?
arizona Napis,v akom formate mas fotky v mobile,aky program ziada PC na otvorenie
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Bóžinku!
    Každý mobil má svoj úložný priestor. Ak sa pridá aj SD karta, tak sú tam dva úložné priestory.
    Väčšina robí chybu v tom, že síce pripoja mobil káblom k PC, PC chce nejaký program, aplikáciu, ak sa nainštaluje, tak na 75% nefunguje, alebo je tak zložitá, až hrôza.

    A pritom stačí po pripojení mobilu vojsť do Menu telefónu, nájsť Nastavenia, v ňom Pripojenie a tam je ponuka Pripojenie USB (aleboaj inak nazvané, ale USB tam bude). A od toho okamihu mobil už nie je mobilo, ktorý potrebuje nejakú debilnú aplikáciu, ale počítač to deteguje ako (v prípade aj SD karty) DVA externé výmenné média (ako obyčajné flešky!) a potom stačí klasicky súbory presúvať, kopírovať, premenovávať, mazať, upravovať - ako z klasickej pripojenej flešky USB.

    Takže @misobazlo - mrkni sa ty do Nastavení mobilu Lenovo a nájdi si to Pripojenie USB.

    P.S. Toto je klasická chyba užívateľov telefónov - kopa vecí (veď je coolový), ktoré ani nevyužije, ale ako sa jednoducho pripojiť a pozrieť sa do možností telefónu - to už nikoho nenapadne - len potom tu plačú, prečo im to nefunguje.....

    Chcem si na počítači otvoriť a uložiť fotky z mobilu Lenovo A 536.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.