Zavrieť

Porady

Je pravda že odo dňa založenia živnosti nemôžem 2 mesiace vycestovať?

jedna agentúra ponúka prácu v holandsku s tým že osoba ktorá tam chce robiť musí byť živnostník....dnes mi agent povedal že ma môže zobrať až po 2 mesiacov odo dňa založení živnosti.. chcem zistiť prečo až po 2 mesiacov možem vycestovať..
Naposledy upravil ivka70 : 19.06.15 at 11:28
3 komentárov     zbaliť
ivka70 asi by sa zislo upresnit, kam a kvoli comu ches vycestovat... mam pocit, ze by si rad isiel podnikat na tu zalozenu zivnost do zahranicia ...myslim sa?
gringo2 jedna agentúra ponúka prácu v holandsku s tým že osoba ktorá tam chce robiť musí byť živnostník....dnes mi agent povedal že ma môže zobrať až po 2 mesiacov odo dňa založení živnosti.. chcem zistiť prečo až po 2 mesiacov možem vycestovať..
marjankaj No možno ten agent ide niekde na dovolenku. A tam ťa asi potrebovať nebude.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    gringo2 edna agentúra ponúka prácu v holandsku s tým že osoba ktorá tam chce robiť musí byť živnostník....dnes mi agent povedal že ma môže zobrať až po 2 mesiacov odo dňa založení živnosti.. chcem zistiť prečo až po 2 mesiacov možem vycestovať..
    Tweety a agent to čím odôvodnil?
    gringo2 nevedel mi povedať argumentoval že je to tak v zákone napísané...hladal som to a nikde nieje o tom ani zmienky
      zbaliť

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    gringo2 (Dnes 12:14) jedna agentúra ponúka prácu v holandsku s tým že osoba ktorá tam chce robiť musí byť živnostník....dnes mi agent povedal že ma môže zobrať až po 2 mesiacov odo dňa založení živnosti.. chcem zistiť prečo až po 2 mesiacov možem vycestovať..

    Tvoja agentura ma skusonost, ako dlho trva vybavenie potrebnych dokladov od vybavenia SK zivnosti - na pracu na tuto zivnost v krajinach EU.

    http://www.eures.sk/clanok_detail.php?id=309

    Len spravne konanie trva do 30 dni, kym poziadas, dodas doklady .... aby si ho vobec do 2 mesiacov mal.
    Naposledy upravil ivka70 : 19.06.15 at 11:28
    gringo2 ďakujem za objasnenie

    Je pravda že odo dňa založenia živnosti nemôžem 2 mesiace vycestovať?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.