Zavrieť

Porady

Šikovná krajčírka v Bratislave

hľadám nejakú šikovnú krajčírku z Bratislavy, ktorá by mi vedela pomôcť s úpravou šiat na stužkovú. Okrem zúženia by som ich chcela dať trochu upraviť, ak by to bolo možné, a zo šiat ktoré boli bez rukávov spraviť také ako bývajú bezramienkové. Vedel by mi s tým niekto pomôcť? Vopred ďakujem
ivka70 Aky je rozdiel medzi bezrukavovymi a bezramienkovymi satami?
Kolko do toho chces investovat? Oplati sa to vzhladom k cene novych siat?
Maja Vlachynska bezrukavove su take co maju aj otvory na ruky a idu zey plecia, bezramienkove su take akoby iba na trup, neviem to nejak slovne popisat dobre, neviem kolko by taka uprava mala stat, tipujem ze tak cca 30 eur, co je lepsie ak kupovat nove saty za 80 minimalne
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    korela je offline (nepripojený) korela

    korela
    Šaty upravovali ešte pred pár rokmi u Motýľa (obchod s metrážou) na Záhradníckej ul. oproti Sociálnej poisťovni, potom na rohu Cukrovej a tuším Francisciho je malá dielnička a preberanie vecí na úpravu, chcela som si dať skrátiť prechodný pridlhý nenosený plášť s tým, aby mi zo skrátenej časti urobili kapucňu, vraj žiadny problém.
    A potom viem ešte o výbornej krajčírke. Nič nesfušovala. To by som do SS napísala.

    Šikovná krajčírka v Bratislave

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.