Zavrieť

Porady

Penetrovať ešte nivelačku pod koberec?

Zdravim miestnych majstrov, rad by som sa poradil. Daval som do jednej miestnosti nivelacku na cementovej baze, nasledne chcem na nu polozit koberec (ked riadne vyschne). Bojim sa ze na bledom koberci by casom mohol byt vidiet bordel a prach co sa bude donho dostavat od spodu. Urcite ju povysavam poriadne s kefou, ale otazka znie - ma zmysel este tuto nivelacku napenetrovat, alebo s tym mozem nieco pokazit? Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    Martuk je offline (nepripojený) Martuk

    omylný človek, ktorý sa rád nechá poučiť a občas má aj svojský pohľad na vec :-D ...viac Martuk
    penetrákom nič nepokazíš, ten zavrie póry a aj prípadnú nečistotu, samozrejme pred penetrákom treba dôkladne podklad očistiť a najlepšie aj povysávať

    MisS_KafenQa je offline (nepripojený) MisS_KafenQa

    som aj "naničmama" ...viac MisS_KafenQa
    My sme v spálni použili klasický duvilax riedený vodou, aplikovali sme valčekom ako náter na očistený a povysávaný betónový poter a po vyschnutí ešte dali penovú podložku ako pod plávajúcu podlahu v hrúbke 3mm.

    Penetrovať ešte nivelačku pod koberec?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.