Zavrieť

Porady

Odinštaloval som sieťový adaptér. Čo teraz?!

Dobrý deň
Dneska ráno som normálne zapol notebook, ale keď som sa chcel pripojiť na internet tak som zistil že mi nezobrazuje Wi-FI siete aj keď som mal Wi-Fi zapnutú. Tak som si na mobile vyhľadal ako riešiť tento problém a našiel som že potrebujem odinštalovať a zase nainštalovať sieťový adaptér. Tak som podľa pokynov odobral sieťový adaptér z komponentov počítača (nie FYZICKY!) a keď som podľa ďalších pokynov mal vyhľadať zmeny v hardware tak sa mi začal inštalovať nejaký software ovládača na PCI Zariadenie. Po asi trock sekundách my vypísalo že sa ovládač nenainštaloval: "Nebol nájdený ovládač". Potom sa re-freshne list komponentov a to je všetko. Stále nenašlo adaptér. Tak som zasa na mobile hľadal ako to nainštalovať naspäť ale moc som sa nedozvedel. CD-čko nemám, skúšal som aj sťahovať zo starého stolného PC drivery a aj inštalačku (ako na CD) ale nič. Aj som obnovil systém kedy to bolo OK, ale stále nič. Neviete ako ho nainštalovať naspäť?

Predom ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Značka a typ NB. OS (64 alebo 32 bit). Zistiť, čo za sieťový adaptér máš v NB (napr. Aida to zistí).
    A potom na stranku výrobcu NB - hľadať WLAN, WIFI alebo niečo podobné drivery pre svoj adaptér a OS. Stiahnuť, uložiť (i na USB sa dá). Ak ti nainštalovalo iný ovládač (a preto to nejde), opäť odobrať. Reštart. Zistí nový HW, dať inštalovať z iného zdroja (nie automaticky) a podstrčíš ten, ktorý si stiahol.

    Odinštaloval som sieťový adaptér. Čo teraz?!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.